Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/24/2010 20:04:00

Çocuklarımıza doğal ortamda oyun grupları sağlayalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/24/2010 20:04:00

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

05/14/2010 11:21:00

buluşma oldu mu hiç?

05/14/2010 19:45:00

Merhaba,

Bu gruba katılanlarla bir buluşmamız olmadı henüz. Benm başka bir grubun üyelerinden bir oyun grubum var. Ancak sizden önce de soran bir arkadaş daha oldu. Bu grubun üyelerinden yeni bir grup oluşturulabilir. Çocukların hepsi erkek ve tam olarak yaşıt gibi gözüküyor. Yakın da oturuyorsanız, bir buluşma ayarlayabiliriz.

Teşekkürler.

01/26/2011 13:12:00

merhaba..ben yenı üyeyım..benımde 19 aylık bır kızım var ve tek cocuk oldugu ıcın ne kadar oyun oynasam zamanı paylassamda yeterlı olmadıgını düşünüyorum..beykentte oturuyorum..grubunuz toplanıyormu... bılgı verebılırmısınız..

01/26/2011 13:13:00

merhaba
ben de beykent te oturuyorum ama şimdilik oyun grubu için pek vaktimiz yok..
yaza inş. bir grup oluşturulmuş olursa ben de katılırım

01/26/2011 13:16:00

bende cok ısterım...tesekkurler..

01/26/2011 14:38:00

Merhaba. Evet, oyun grubu kurduk ve birkaç ay kadar devam ettik. Şimdi cocuklarımız anaokuluna başladılar ve hala görüşüyor olsak da aslında böyle acil bir ihtiyacımız pek kalmadı. Sizin cocuklarınız biraz daha küçük sanırım. Yasların mümkün olduğu kadar yakın olması iyi olur etkili bir oyun grubu için. Zorlukları olsa da çok faydalı olduğunu düşündüğüm için, yasit çocuklarla bir grup oluşturmanızı tavsiye ederim. Kıs ayları en iyi sekilde değerlendirilmiş olur böylece. Sevgiler.

01/27/2011 13:25:00

merhaba minel ve sahra-hira eğer bir grup toplanırsa katılmak isteriz, haberleşebiliriz

sevalengin, hangi yuvayı , hangi özelliklerinden dolayı seçtiniz yazabilir misiniz, ben oyun gurubu için bir iki tane gezdim , hiç beğenmedim de, sizin tecrübeleriniz önemli bizim için

01/27/2011 21:27:00

bende grup olusursa katılmak ısterım..2 gun önce ucan balonla görüştüm..gıdıp yerı henuz görmedım..haftanın 3 günü 10 ıle 12 arası oyun gubuna dahıl edebılıryorlar..aylık fıyatı 200 dendi.gıdıp görunce yıne paylasırım..sızde sızınkılerı paylarısanız sevınırım..

01/27/2011 21:36:00

beylikdüzünde eurosun ı gezdim , bahçeşehirde de erken başarı yı , ikisi de gözüme çok yetersiz göründü, özellikle bizimkilere uygun küçük yaş grubu çocuklar eğitimden ziyade sadece vakit geçiriyorlar gibiydi

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...