Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/22/2011 08:13:00

cumartesi 11 bread's tamamdır, eğer erken çıkmayı planlamıyorsa ablamı da getiririm

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/22/2011 08:35:00

Oyun ablasi bakiyorduk dimi bir de ?

02/22/2011 09:01:00

Günaydın..
Nice yıllara sabun öncelikle...
Evet aslında bu buluşma çocukları birbirlerini tanımasını sağlayacak sadece..Mekan,ilk görüşme ve eğitici materyal olmaması açısından...
Bir abla için Kültür Üniv den gelme bir arkadaşım Kaliteci,ona ilettim sürekli ünivlerle ve bölümler irtibatta olan...
Öğrenci olabilir daha çok ek kazanç olması amaçlı diye düşündüm.Çocuklara bir eğitmen eşlik edipbir istikrara da bağlarsak epey güzel bir iş başarmış olucaz böylelikle.
İnşallah Cumartesi günü bol bol konuşuruz,paylaşırız,heyecanlıyız.:)

02/22/2011 20:49:00

arkadaşlar çocuk kulübüne girişte galoş giymek ya da ayakkabı çıkarma durumu var, çocuklara temiz ev ayakkabısı getirirseniz rahat ederler

02/22/2011 22:05:00

arkadaslar bu kızamık salgınıyla alakalıı ne kadar bılgınız var..paylasırmısınız...bıraz korktumda  acıkcası cocukları kalabalık bırr mekana göturucez..

02/24/2011 07:43:00

arkadaşlar bizim çocuklarımızla ilgili bir sorun yok, bizimkiler 2 doz aşılı yanlış hatırlamıyorsam 1988- 2004 arası doğmuş tek doz aşılı çocuklarda tehlike olabiliyor

bir husus daha hatırlatmak istiyorum, oyun amaçlı ortamlarda, kız çocuklarının küpe, kolye, bilezik , erkekçocuklarının da zincir gibi aksesuarları tehlike arzediyor, mümkün olduğu kadar sade ve rahat giysiler seçersek iyi olur sanırım

02/25/2011 09:29:00

Günaydın herkese;

Son bir teyit paylaşımı yapalım mı?

Yarın saat 11:00 BreadS teyim parola...:)

Bu arada miracle life çok haklısın ki zaten hareketini kısıtlamamak için ana oğul mütemadiyen rahat takılıyoruz.Bende en az onun kadar hareket ediyorum çünki!

Keyifle oynamaları için söylediğin önemli mevzu!

Görüşmek üzre!

02/25/2011 16:04:00

Yarın saat 11:00 BreadS teyim parola...:)  NURTURİA

02/25/2011 17:59:00

Yarın saat 11:00 BreadS teyim parola...:)   süperrrr  nası bulucaz bırbırımızıı...

02/25/2011 21:18:00

ATEŞ? SABUN ?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...