Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/25/2011 21:24:00

Eylülün burnu akiyor sanirim benden gecti .. Ama ben gelip mutlaka bir kahve icicem sizlerle.. Eylülü cikarmiyim diyorum hem onun icin hem sizin bidiklar icin.. Bende ordayim :)

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/25/2011 21:47:00

yakamızda kırmızı gülle bizde ordayız

02/26/2011 18:50:00

fotoğraflar için mail adreslerinizi bekliyorum

02/28/2011 07:44:00

ebaskoylu@gmail.com bende sabırsızlıkla görmeyii bekliyorum.:)

02/28/2011 10:20:00

bende beklıyorumm...nurcan4919@hotmail.com

02/28/2011 15:48:00

Arkadaşlar bende bloga resimleri ekledim,izleyici olabilir detaylara bakabilirsiniz,

http://ruzgarin-oglu.blogspot.com/

Çok öpüyorum

Sevgiler

02/28/2011 15:51:00

Ebru site acilmiyo ama :(

02/28/2011 15:59:00

nolamaz!

Başka pcden açıorum sıkıntı yok ama?

http://ruzgarin-oglu.blogspot.com/ Bekleyelim biraz istersen belkide güncellemelerim tamamlanmadı diye fikir yütüyorum Burcu ama?

02/28/2011 16:01:00

Bende direk

Bu Siteye Erisim Mahkeme Karariyla Engellenmistir.

yaziyor . Alla alla !!

02/28/2011 21:03:00

evet ebru bende acamadım...zaten cocuklarr harıkaydıı bı eylül müz eksıkdı..ama hepsıı süperdı...abla ıcın bı gelısme varmı... bende ıkı arkadasıma söyledım haber beklıyorumm...bıde arkadaslar ben düüşündümm de evlerde bulusma bana pek cazıp gelmıyoo..yıne bulusalım tabıkııı ama benım ilk  tercıhım dısarrısııı...cunku bız zatenn sureklı evdeyızzz ve dısardakı oyun alanlarııı oyuncak gruplaıını hıc bırımız evlerde saglayamıycaz ve cocuklar daha özgür olabılıyo ..sızınde fıkırlerınızıı beklıyorumm..herrkese selam..cocuklarıı öpüyorumm...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...