Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/28/2011 21:09:00

Eylul hanimin keyfi ufaktan yerine geldi biraz :) Bu sene grip pesimizi birakmadi...
Bana her sekilde uyar . Bu arada ben kacirdim normalde hafta sonumu gorusulcek ?

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/01/2011 08:02:00

Bu cumartesi Benan ve Duru'dayız diye sözleşmiştik sabun.

Banim için evde dışarısıda uygun olur çoğunluğun kararına uyarım.

03/01/2011 09:06:00

http://ruzgarin-oglu.blogspot.com/

Şok olduk attığın ibareyi görünce!

Nurcan,burcu,naciye tekrar girip bakabilirmisiniz? Sizde ne uyarı gelyor!
 Bizim henüz şirkette erişim sağlayamadığımız bir durum olmadı,Lakin birşey varsa ilgilenmek gerek!

Üstteki linki benim pc dışında başkasından açtığım ekrandan yolladım bir deneyelim!

03/01/2011 12:08:00

ebru bende açamadım

yine yasaklıyorlar sanırım ne saçma
bende mahkeme kararı ile yasaklanmıştır demiyor ama

03/01/2011 12:36:00

ebru bende de erısım mahkeme kararrıyla engellenmıstır dıyor....

03/01/2011 12:37:00

Çok Teşekkürker arkadaşlar,bakalım sorun ne?

Aynı ekranı bende bir açabilsem?

03/01/2011 12:48:00

aslında 0-2 yaş grubuna abla tutmak yerine anneler kendi aralarında görev alsa çok daha güzel olur. sonuçta bu işi para ile yaptırdıktan sonra çocuğu oyun grubuna bırak çık daha iyi.. çocuklardan çok siz sosyalleşmiş oluyorsunuz.. her anne belli görevi alır. biri parmak oyunu öğrenir yaptırır uygulatır. biri hikaye kitabı getirir okur. bir diğeri şarkı söyler tabi tüm bunları aynı anda yapmak yerine her hafta 2 anne hazırlanır gelir. diğer hafta yaptıran anneler şarkı öğretir tekrarlar ya da parmak oyunu yaptırır. arkasından o hafta görevi olan anneler yaptıracağı etkinlik için gerekli malzemeleri yazar herkes getiirir. görevi olan anne uygulatır. annelerin çocuklarıyla oyun oynamaları, aralarındaki iletişimi güçlendirerek çocuklarını da tanımalarını sağlayacaktır. Çocuklarınız oyun oynarken, sizde iyi bir gözlemci olmalısınız. Çocuğun kurduğu ilişkileri, kendi ruhsal dünyasını, hayal kırıklıklarını oyunda görmenizde mümkün olacaktır. bunun için illa bir öğretmenin olması gerekmiyor. ben istersen sana 2 yaş çocuğun gelişiminde fayadası olacak oyun şarkı vs bilgileri atarım. çünkü onların yapacağı etkinlik süresi 5 dk. sonrası tek başına oyundur. yani anlamıyorum 0-3 yaş annelerinin anaokul öğretmeni merakını. ben bu işin 4 senedir eğitimini alıyorum hala playburn a götürmüş değilim.. daha çok yaşıtları ile takılmasını sağlıyorum. çocuğun gelişim düzeyine uygun arkadaş oyun ve oyuncaklar en önemli olanıdır. kendinden küçük onu mutsuz eder büyükse huuzursuz eder. gelişiminden çok geride kalmış oyuncak onu sıkar, ileride olan oyuncakta güvensiz ya da mutsuz hissettirir... herşey yaş gelişimi ile eşit değil ileri ya da geri ise sen onu belli bir zaman sonra kavrayıp oyun oyuncak hikaye vb. şeyleri biraz daha arttırabiliyor yada geriye alıyorsun vs.......dıyor bır arkadasım sızler ne düşünüyorsunuz...

03/01/2011 13:09:00

Arkadaşlar superonline mı kullanıyorsunuz?

Çünkü sanırım sadece superonline kullanıcılarının bazı blog ve com uzantılı adreslere girmesini engelleyen bir sıkıntı varmış!

Bunun için DNS numaranızı değiştirmeniz gerekiyor,çünkü yasaklanan birkaç blog yüzünden aynı DNS hattındaki tüm blog ve siteler aynı uyarıyı veriyormuş.

Size bununiçin bir link atıyorum işi çözüyor bilginize!
http://blogumdan.com/2008/01/dns-ayarlari-nasil-degistirilir-resimli.html

03/01/2011 13:43:00

migrosa gidiyorum. müsait olan varmı? bebelere profiterol bize kahve.

yarım saat sonra orda buluşalım :)

03/01/2011 13:44:00

Bu ne güzel davet ya!
Çalışana nasıl cazip görünüyor,evde olsaydım asla kaçırmazdım:)
Hava çok soğuk kendinize dikkat edin
İyi Gezmeler!

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...