Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/01/2011 13:50:00

aayyy cok güzell bı teklıff ama mınel uyuyooo....kacırdıkk :(((

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/01/2011 13:57:00

ateşte uyuyor daha ben hazırlanıyorum şimdi uyanınca çıkıcaz hemen sende öyle yap istersen 1 -2 saat oyalanır döneriz

03/01/2011 14:05:00

bızım babamızz erken cıkıyo ısdenn..mınel uyanan kadar gelmıs olur..ama baska bıgünn bulusalımm...sıze ıyı gezmeler..

03/01/2011 14:31:00

Nurcan yazışmaya baktım çok mantıklı
Ben zaten sende bir abla potansiyeli gördüğümü söylemiştim,böyle bir yönde ilerlersek en kolay senin işin olacak:)

Bende işte Iraz Hn.a yazdım,oyun gurubu ne iş yapar diye?dışarıda içerde,gözetmenli gözetmensiz,annelerle birlikte ayrı en verimli ne yaparız babında?

Aydınlanıp iyice verelim kararımızı,şahsen ben çocuklara bir anne yaklaşımı ile bizim organize olmamıza da fena halde uyarım.

Bizede çok renk katar!

03/01/2011 20:17:00

Cumartesi gunu yine detayli konusuruz . Bugunku Migros davetini neden ama neden gec gordum ki :)

03/01/2011 21:48:00

oğlumla başbaşa kahve içtik profiterol yedik keyifli ve yorucuydu

yine gideriz biz yeterki davet gelsin 

03/01/2011 22:00:00

Ebru blogspot tamamen kapatilmis maalesef ..

03/01/2011 22:01:00

Naciye sen ne tarafta oturuyodun ?

03/01/2011 22:06:00

beylik pazarının yakınındayız

03/01/2011 22:10:00

Yakinmisiz :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...