Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/01/2011 22:12:00

Arkadaşlar durum Superonline dan az önce telefonla teyitte aldığım kadarı ile Digitürk ün kazandığı izinsiz Lig Tv kullanım davasının yine onun bir firması olan Superonline tarafından derhal desteklenmesidir.Ancak burada kendilerinin yaptığı şöyle bir saygısızlık vardır ki ilgili sitelere girişi yasaklamak yerine tüm bloglara uygulama yapmalarıdır.Ben açıklığa kavuşunca durum superonline üyeliğimi iptal edeceğim.

Bu arada neredeyse bu akşamüstünden itibaren hiçbir blog.spot uzantılı siteye giremeyen superonline kullanıcıları az önce test edip onayladığım ilgili DSN hattından çıkma işlemini uygulasınlar.Yasaklı adresten çıkınca sitelere girebiliyorsunuz.

Bunun için http://blogumdan.com/2008/01/dns-ayarlari-nasil-degistirilir-resimli.html linki nden faydalanabilirsiniz.

Ebru

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/01/2011 22:12:00

sen nerdesin

03/01/2011 22:14:00

Naciye bu arada acıkma sinyallerim geldiği şu dakkada bir profiterol ne hoş olurdu :)

En iyisi ben mutfakta alternatifini aramadan yatayım !

03/01/2011 22:15:00

İyi Geceleeeeeeer !

03/01/2011 22:16:00

Buyuksehirdeyim bende..

03/01/2011 22:22:00

iyi geceler ebru

çok yakınız hepimiz en güzel tarafıda bu 

03/02/2011 07:54:00

günaydın arkadaşlar, dün hiç siteye giremedim, akşam yemeğe misafir vardı, sonra yorgunluktan uyuyakaldım, naciye komik olan şu ki dün tam aynı saatlerde migrosta eşimle kaçamak yapıp profiterol yiyip kahve içtik, ama biz en alt kattaki cafedeydik, seni göremedim zaten duru da yoktu yanımızda ama kalpler ancak bu kadar karşılıklı olur

03/02/2011 11:19:00

arkadaslar sohbet cok güzelmmıs..bılseydım bende acardım..tesekkur ederım ebru ablalıkk ıcın düşüncelerın güzel ama ben almasam   :)))   uzaktan sevmek daha güzell...ama benım kızım bensız durmadıgı ıcın galıba bu görev bana kalıcak gıbı gelıyoo....profıterollllllllllll..................   :))))

03/02/2011 14:00:00

Naciye ben basabilirim şirkette,yalnız şirin bir kuzu açıldı ?

Beni ne yapacağım husunda yönlendir!

Bu arada siteyi giremeyenler için bir müddet http://mehmetruzgar.wordpress.com/ de de yayınlıyorum.

Oradan bakamadığınız buluşma resimlerimize bakabilirsin!

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...