Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/02/2011 14:10:00

Ebru ben seni msn e ekledim dimi ?

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Site cok guzel olmus bu arada ..Emegine saglik..

kuzu olur kedi olur inek olur A4ü kaplayacak şekilde çıktısını alabilirsen süper olur. bunların içinin boş olması yeterli 

el işi kağıtlarını koparıp içine yapıştıracaklar inşallah :)

03/02/2011 14:12:00

Bu arada bize geldiginizde gercek pisican gorur cocuklar :) Gerci Sabun o kadar cocuk gorunce kaciyor iceri ama..

03/02/2011 14:20:00

bence ateş gelmeden sen onu kaçır yoksa vay sabunun haline

kedilere köpeklere kuşlara vermek için mama taşıyoruz yanımızda biz öyle çok seviyoruz yani 

03/02/2011 14:28:00

Super bunu duyduguma cok sevindim.. Bizde surekli sokaktaki canlar icin su mama tasiriz kizimla :O) Sabun aliskin Naciye ben sana bi iki foto atayim aksam :)

03/02/2011 14:49:00

Teşekkür ederim burcu,aslında blogspottaki daha bakımlı ama onlar başka bahara artık

msn e eklemedin beniii ebru_baskoylu@hotmail.com

Sizde pisik mi var doğru anladım sanırım :)

Bişey itiraf edeyimmi bende hastalık derecesinde kedi fobisi var,hayvanı böğrüne basan oğlumdan utanıyorum valla ama elimde diil yawwww :(

03/02/2011 14:53:00

Bu aradada hem blogta hem yazışmalarda toplandığımızı görenlerdenmidir 2 kişi anneysen.comdaki gurubumdan,bir kişide burda açtığım gruptan katılma talebi gönderdi :)

Bir grup daha mı açsak acaba?:)

03/02/2011 14:59:00

Bende bitane sabit Sabun var ama genelde gecici sokaktan buldugum yarali hasta pisiklerde olur :)

03/02/2011 17:24:00

bekliyorum fotoları

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...