Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/02/2011 17:24:00

bekliyorum fotoları

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/02/2011 19:48:00

Hangi birini gondersem onu dusunuyorum simdi:)

03/02/2011 20:49:00

ebru harıka olmus ellerıne saglık..bızde tanısdıgımıza cok memnun olduk...acıkcası bu kadar güzel bır grup kurabılecegımızı hıc düşünmüyordum...banada anneysenden mesaj gelmıs ama hıc bakmadım bıle artıkk..zaten burdakı yazısmalarımızı gören kıskanıp dahıll olmak ıster tabii kii....  :))))   eee baska grup kurmak mı  :(((   bızz  rüzgarıı  bırakmayız  artıkk   :)))......aaa benımde kızımm kedılerı cok sevıyoo ama bende tam tersiiii...

03/03/2011 06:56:00

Nurcan teşekkür ederimmmm!

Grubumuzun kıskanılması ve kediler husunda sonuna kadar hem fikiriz.

Burcu bende fobi olan kedi halleri için bir kaç öneride buludu,belki bize fayda sağlar:)

yok bir gurp daha mı açsak alternatif didim,şimdi bir kere grup kurdukya şımarıcaz galiba:)

03/03/2011 08:01:00

arkadaşlar yazacak vakit bulamasam da hep okuyorum, grubumuza maşallah diyelim Allah nazardan saklasın, benim cumartesi için yapmam gerekenbir şey var mı sizin aklınıza gelen, evde çocuklar için masa ve 3 adet sandalye var, iki sandalyemiz daha olursa masa başı aktivitesi planlayabiliriz

ebru bu arada gerçekten eline sağlık çok güzel bir yazı olmuş,

Duru hiç yakından bir hayvanla temasa geçmedi ama uzaktan deli oluyor bakalım ne yapacak sabunu görünce

ilk ev buluşmamızı iple çekiyorum ama eğer yine de dışarıda buluşalım derseniz biz ona da uyarız

03/03/2011 08:08:00

arkadaşlar gerçekten çok imrendim size. ben bu sene çok yoğunum. h.içi iş, h.sonu da y.lisansa gidiyorum. yoksa aranıza katılmayı çok isterdim. yaza okulum bitiyor. hala devam ediyor olursa bu grup inş. görüşebiliriz. beykentte oturuyorum..

03/03/2011 08:17:00

merhaba, yaza zaten firelerimiz olur, katılırsınız siz de, biz mesela yazlıktayız genellikle,
hangi bölümde y. lisans yapıyorsunuz, ben de ikinci fakülte hayalleri kuruyorum da duru biraz büyüyünce

03/03/2011 08:21:00

tezsiz yapıyorum ben. marmara'da. öğretmenlik için ;)

03/03/2011 08:22:00

inş. çok isterim kızım yaşıtları içinde olsun ama ne yazık ki ben kendim zor görüyorum. yalnız hiç hoşnut değilim bu kadar yoğun olmaktan. hatta kızıyorum bile kendime. hep yazın kızımla geçireceğim zamanın hayallerini kuruyorum...
bence biraz daha büyümesini bekleyin..

03/03/2011 08:24:00

tam gün yuvaya başlayacak yaşa gelsin, 3 ten sonra yani, ya y. lisans ya ikinci lisans eğitimi mutlaka almak istiyorum, bana kalsa ömrüm boyunca öğrenci olmak isterim sanırım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...