Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/03/2011 21:13:00

ebru bana atarsan araştırdıklarını sevinirim

eşimin kardeşi ana sınıfı öğr. onunla görüşüyorum bende oda yardımcı olacak bize

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/03/2011 21:17:00

Bu arada cocuklar arasinda ay farki problem olur mu Ebru soylediklerinde.. Ornegin biz Eylüle hala hamur vermiyoruz cunku direk agzimiza goturuyoruz .. Siz oynarken biz yeriz :)

03/03/2011 21:20:00

aslında karma gruplarda küçükler daha avantajlı çünkü 40 gün uğraşsan öğretemeyeceğin şeyi 1 saniyede diğer çocuklardan görüp taklit yoluyla öğreniyorlar, endişelenme iki kez er üçüncüde kedi yapar sizinkiler de

03/03/2011 21:23:00

Durudan konusmayi gorup uygular insallahhh :)

03/03/2011 21:24:00

Super o zaman . Dedigim gibi biz daha gecemedik tabi bazi seylere malum .

03/04/2011 07:31:00

O zaman arkadaşlar bu hafta lego, müzik ve boyama yaptıralımmı?

Ara öğünde ekstra olsun !

Ama bana kalırsa Tek tip yiyecek bişey getirelim, örneğin bu sefer küçük dilinlenmiş ama onlar için tabağa konmuş elma:D

Herkes için uygun olursa yanımızda çok basit etrafı boyamayacak kurşun kalem bazlı ana renklerde kalem getirelim ne dersiniz?

Bende bole kocaman hayvanlar çıkış alayım:D

Mesela haftaya da hamur yapabilirz

Hani bir el,bir duyu şarkı ile,birde legoyla zihinsel olur:)

Bende heyecanlanıyorum,bu melekler insanın hayatına neler katıo ya!

03/04/2011 07:38:00

elma taşınır mı yaa , eve geliyorsunuz sonuçta, elmalar bizden,
boya kalemi fikri de güzel,
bu sabah heyecanla kalktık biz zaten , duru " bütün oyuncaklarımı oynarım arkadaşlarımla" diyorama göreceğiz bakalım

03/04/2011 07:41:00

:) Bu arada ozelden evi tarif edebilcen mi Benan

03/04/2011 07:50:00

Tmam taşımak lafın gelişi elmalar durudan :)) Ayrıca Duru paylaşır maşallah çok açık bir kız!

Evet bende tarif alabilirmiyim ebaskoylu@gmail.com a !

Lakin o tarafta bir pazarı artık bir de Bread s i biliyorum:)

03/04/2011 08:38:00

ee ben size  homemade oyun hamuru yapmıştım :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...