Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/04/2011 08:42:00

bende sana onu soracaktım naciye!
Bende çıkış almıştım,bunları hamurlayalımmı boyayalımmı diye!
homemade hemdeee
dur ben şimdi ne olduğu ile ilgili jetonu yeni düşürüyorum.

Hamur yapalaım o zaman konu operatörü de sen ol istersen boyama işine bakarız.
Sonda bize de öğret nasıl yaptın?

Bu arada ben yalnızca hayvan figürleri çıkış aldım doğrumuyum?

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/04/2011 08:59:00

boyamada figüre çok takılma ebru, zaten kafalarına göre yapacaklar, bence biraz masa başı hamur, biraz oyun sonra yine masa başı boyama yaparız

03/04/2011 09:46:00

tamamdır!

03/04/2011 10:29:00

ben bıraz uzak kaldımm konulardann...yarınn tam olarak ne getırıcezz...adresıı nasıı alabılırızz...ebruu cok güzell yazmısıın..bende abla fıkrıne pek sıcak bakmıyorumm..bızlerde yardımcı olabılırızz..bı baslangıc yapalım...arkası gelır zaten daha ıyı organıze oluruzz...

03/04/2011 11:52:00

arkadaşlar birazdan özelden hepinize adres ve tarif yazıyorum

03/04/2011 14:07:00

sanırım hepinize ulaştı mesaj eğer ulaşmadıysa tekrar göndereyim

03/04/2011 14:30:00

Teşekkürler Benan,

Hatırladım bende şimdi yeri,otopark girişi neredeydi orada onu çıkaramadım!

03/04/2011 14:39:00

otopark kumandalı canım, biz bile ikinci aracı içeri alamıyoruz, cadde üzerinde bırakılıyor misafir araçlar

03/04/2011 14:59:00

Görüşmek üzere o zaman :)

03/04/2011 17:59:00

tesekkurle benann bende msj aldım...benım bıraz adres bulma özrüm var ama artık ararrızzz...ben ne getıırecegınmmıı sormusdumm ama kımse cevap yazmamıss...oyun hamuruu getırıyorum sadece..yarın göusuuzzz...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...