Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/04/2011 18:08:00

baska bısı getırılıcekse yazın arkadaslarr bakarım daha sonra yıne...görüşmek üzeree..

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/04/2011 21:04:00

oyun hamurlarını sanırım naciye getirecek, hazır hamurlar biraz şaibeli ya, homemade yapmış sağolsun,
 getirebilen sandalye getirsin demiştim, bizde sadece 3 tane var çocuk sandalyesi, gerçi naciye sandalye de getiririz dedi ama nasıl taşıyacak onca şeyi bilmiyorum 

03/04/2011 21:37:00

ben yarın taksiyle gelmek zorundayım sandalye getirmem zor olur biraz sanki

arabasıyla gelen biri getirebilirmi acaba

03/04/2011 21:38:00

BENDE SANDALYE YOK :(( yolsa getırırrdımm..

03/04/2011 21:40:00

hepsı aynı anda otururmuu onuda bılemıyoum yanı...ama bunları her evde temın etmemızz zorr olucakk...

03/04/2011 21:45:00

Bizde de sandalye yok :(

03/04/2011 21:47:00

cocuklara muzıkle sandalye oyunu oynatırızz kaybeden ıkısı ayakta kalırrr...nası fıkır amaa   ;))))

03/04/2011 21:50:00

hafifler ama ateşi zaptet sandalyeleri taşı bide ateşten büyük ihtiyaç çantası evden eve nakliyecilerimi arasam acaba

varmı tanıdığınız :)

03/04/2011 21:53:00

Zaten Eylülün oturcagini hic sanmiyorum hic oyle huylari yoktur benim sipanin :)

03/04/2011 21:54:00

nasıl bir gün bizi bekliyor çok merak ediyorum ilk buluşmadan daha heyecanlıyım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...