Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/04/2011 21:54:00

:))) 

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/04/2011 21:57:00

harıka olucak umarım ev olması benı telaslandırıyo bıaz sadce  ama yarın görucezzz...sımdılık ıyı gecelerrr...görüşmek üzere..

03/08/2011 10:00:00

Arkadaşlar resimlerle birlikte ikinci buluşma notlarımızı siteye attım.

Dilerseniz http://mehmetruzgar.wordpress.com/ dan bakabilirsiniz

Öpüyorum!

03/08/2011 10:52:00

ilki gibi buda cokk güzell olmuşşş...elıne saglık.

03/08/2011 11:29:00

Teşekkür ederimmmm:)

03/08/2011 21:12:00

Ebru cok cok guzel olmus ellerine saglik ..

03/08/2011 22:00:00

Bu hafta ne yapiyoruz .. Benden yine basparmagimi mi dinlemek istersiniz yoksa :>)

03/09/2011 06:10:00

biz isteriz, çok eğlenceliydi .....

gerçekten bu hafta ne yapıyoruz?

03/09/2011 07:57:00

Bu hafta bizde oluruz demiştik hava kötü olursa,cumartesi nispeten açılacak sıcaklıkartacakmış ama tam bahar havası değil!

Şayet evde olmaktan daha iyi bir fikri olan varsa hafta aşırı evler programı uygulayıp bizi  bir sonraki haftaya aktabiliriz.

Mesela ben buluşamadığımız hafta kindyroo ya götürmek istemiştim http://www.kindyroo.net/ ama yine havadan ötürü cesaret edememiştim.Biraz uzak sıkılabilirler yolda!

Bu şekil farklı aktivasyonlar yapan Bahçeşehir Beylikdüzünde kindyroo,gymbroo tarzı terler varmı acaba?

Yine bu hafta programımızı yapalım hanımlar,tez elden karar verelim bende bizim evde ne yapabiliriz onun çalışmalarına başlayayım:))))

03/09/2011 08:00:00

Bu arada dünden beri aklımda Benan,
Rüzgar karnıma vurup duruordu ellerini kaldırıyordu bişeyler yapmaya çalışıyordu,
Çözdüm ki ikinci seferde Ceviz adamı söyle diyor bana !!!
Isırıcaktım az kaldı,nerden aklından kalmış göbeğe vurulan kısım ben sözleri hatırlamıyorken
Bana sözleri müsait olunca yazarmısın bende eve gidene kadar çalışıp akşam şarkıyı patlatayım...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...