Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/09/2011 12:55:00

arkadaslar benı maruz görun ben bu hafta katılamıycam cokk üzgünümm  :((( ......hıc katılmayacagımı aklımdan bıle gecırmemısdım grupdan ayrı kalmak o günü kacırmak cok üzüyo....gıdecegınız yerden memnun kalırsanız sonra bıdaha bızım ıcınde gıderız degılmı?  :))))   eger katılabılseydık önerım yapboz yapalım olucakdıı mınel de cok sevıyo cunku yıne sarkılar vs gecırıdık zamanı...sıze sımdıden ıyı eglenceler dılıyorumm..aklımız sızde kalıcak.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/09/2011 13:07:00

bende istanbulda değilim ama hafta sonuna gelirim inşallah. kaçırmayı hiç istemiyorum.

ebru söylediğin yer çok uzak uzun araba yolculuğunda uykuları gelir zor olur gibi sanki

yetenekli bir annemiz (ben değil) kukla gösterisi yapabilir belki doğaçlama
babaların çorabından kukla yaparız önce, sonra konuştururuz olmaz mı

03/09/2011 13:22:00

Yapbozda kukla da süper fikirler,bizde bayapı yaratıcı çıktık yaw!

Kindyroo uzak işte bize yakın bu tarz bir yerler varmı mera ediyorum,baktım pek bişey bulamadım,arkadaşlar ücretsiz deneme seansına gitmişler süper geçmiş!

Tamam toparlanabilirsek bu hafta kukla yapboz , yine boyama yine şarkı yaparız

Ritm falan olur kendilerine bişiler çaldırırız,bir kaşık bir plastik kapla!

bizde bu yaratıcılık olduktan sonra!

Nurcan son ana kadar beklicez durumun değişsin diye bilgine :)))

03/09/2011 13:59:00

tencerelerle müzik fikri şahane 

en favori oyunları bu olacaktır bahse girerim :)

03/09/2011 14:10:00

diyorum ya fena değiliz yaww!!

03/09/2011 14:20:00

kendine haksızlık etme süper süer

03/09/2011 16:20:00

en yakın yeşilköy
http://www.gymboreeturkey.com/classes.html
ayrıca  bir de bahçeşehir de
http://www.joyfullhousebahcesehir.com/yeni/kategori.asp?sno=27

CEVİZ ADAM
Ceviz adam şip şap şup,
Burnu uzun lu lu lu
Kaşları keman gıy gıy gıy,
Saçları rüzgar vu vu vu.
Karnı davul güm güm güm,
Bize de güler ha ha ha.

ben yine beylikdüzünde bir yuvnın da bize uygun faaliyet alternatifleri sunabileceği fikrimi hatırlatayım

03/09/2011 19:39:00

Fikirler super . Bende ritm atolyesi seklinde biseyler yapalim dicektim. Anaokulu arastiralim Benan degisik olabilir. Yarin ben iki tanesini ararim ..

03/09/2011 20:36:00

bızz harıkayız tabıı...farkında degılmısızz..bız yokken yaptıklarınızı  ılerleyen haftalarda tekrarlarızz dimi...ama bende her hafta olmasada arada bı yuvaya gıderek degısık bır ortam görmelerını ısterım cocuklarınn...bana her sekılde uyar mesafe de önemlı degıl benım ıcın gelebılıırımm...ucan balonda da  annelı grup var ctesı gunlerı fıyatı da 200 tl sureklı sms gelıyo bana...ama ben sızlerı bulunca ordan vazgectım..

03/09/2011 20:38:00

Zaten yapcak bisey bulamayiz zamala doneriz mecburen .. Bence de surekli olmasa degisiklik olabilir  anaokul degisik gelir onlara da.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...