Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/09/2011 20:53:00

YA-PA ile görüşsek anne bebek oyun grubuna gidelim beraber isterseniz

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/09/2011 20:56:00

Ya-pa da  benim arkadasimin calisiyor . Ben yarin bir arayim . En son duydugumda talep yok diye kaldirmayi dusunuyorlardi .

03/09/2011 20:58:00

alakasız ama temizliğe yardıma gelecek biri lazım bana

15te bir falan

03/09/2011 21:21:00

bı anaokulu ayarlarsak bı hafta oraya bı hafta evlere bı haftada breads e...havalarda ısınıyo dısarı parklarada cıkarızz tamam ıstee...bızım sıtede var bırı ama galıba dısarı gıtmıyo..

03/10/2011 07:37:00

naciye günlük mü istiyorsun devamlı mı

03/10/2011 09:33:00

15te bir gelen vardı idare ediyorduk öyle ama bıraktı bizi

yeter sanırım ayda 2 kez
sürekli gelince kaç para isterler ki ne güzel olur hergün gelse :)

03/10/2011 10:11:00

Naciye bizim kadınımız var,annem Rüzgar a bakınca hafta 3 gün anneme gelcek şekilde ayarladım,ayda iki kez için bende sorarım,
Biz çok uzun zamandır onunlayız,temiz,cevval bir kadın!
Benan sözler için çok teşekkür ederim!:)))

Aktivite fikirleri süper,hadi kesinleştirip bişey yapalım,ama her ihtimalde bu hafta net seçenek biz bekliyoruz.

03/10/2011 11:06:00

çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için kızlar sizden haber bekliyorum

mini perküsyon grubu için ben def dahil birkaç müzik oyuncağı hazırladım bile
büyük el kuklası yok bizde

03/10/2011 13:59:00

yokmu sıkılan canı kahve çeken

03/10/2011 20:00:00

Bugun bende araba yoktu olsaydi benimde aklimdan gecti de .

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...