Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/11/2011 12:27:00

yarın için son durum nedir

nerde ne yapıyoruz

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/11/2011 14:09:00

evet kimseler yokmu?

Bizde toplanalım demiştim... Nurcan yok...

Her halükarda biz yine de Breadse mi kaçsak?Bu hafta hava kötüydü bizimki hep evde çok sıkıldı.

Ve ya başka bir yere...

Çocuklar için ben fazla hazırlanamadım bu hafta ev için, kukla bulayım,bir kaç müzik aleti ayarlayayım diyordum...

Kararlaştıralımmmm....

03/11/2011 14:23:00

Breads olur bence ya da başka yer uyarım ben

akşam eve gelince bakarım yazdıklarınıza 
lütfen kesin şurda buluşuyoruz diye belirtirmisiniz

03/11/2011 15:00:00

Evet naciye akşam tekrar girip kesinleştirelim,

Burcu,benan ???

cinfikiler aranıyor :)

03/11/2011 20:04:00

ateşi uyuttum geldim 

kimse yokmu

03/11/2011 20:41:00

Ben bugun aksamustu dogum yuzunden ayrildigim isyerimden telefon aldim . Beni yarin gorusmeye cagriyor ki kafam allak bullak oldu bu konuda ayri tabi. Yarin saat 9.5 gibi filan orda olucam cok buyuk ihtimal yetisirim size ama . Havada guzel Bread's te guzel olur.
İs icin cok fena karistim ben ya . Kendimi hem iyi hemde cok kotu hissediyorum . Su an vicdan yapiyorum cok kotu bir sekilde.

03/11/2011 20:46:00

varmı eylüle bakacak biri 

çalışma saatleride azsa bence başla
ben evde olmaktan sıkıldım
yüklü bir maaş alsam işe başlasam süper olur :)

03/11/2011 20:48:00

selam, evde lnternet yok,telefonla bağlandım, nereye karar verirseniz bana uyar ama telefonuma mesaj yazarsanız çok sevinirim

03/11/2011 20:49:00

Aklimdaki plan bakici ve annem . Bakici ile tek basina imkani yok birakmam annemde bakamaz ama o yuzden bakici tutayim dedim gerci annem kucukcekmecede oturuyor her gun onu da nasil alir birakirim ona da cozum bulmam gerekiyor ama . Olurda annem gec gelir ne bilim hasta olur dusuncesine karsi da kamera koycam iki tane psikopat diyebilrisiniz bana ama ne yapiyim tanimadigim bir kadinla Eylülü 10 dakika bile yanliz birakamam sonucta.
Calisma saatlerim aslinda az degil ama yarin tabi onu da konusacam maasla birlikte. Ama kafam cok karisti iste

03/11/2011 20:52:00

ebru yok sanırım 

oda Breads olması taraftarıydı sanki
yarın saat 11 Breads diyelim ozaman
Benan Burcu tamamıdır

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...