Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/11/2011 20:55:00

Tamamdir. Ben ararim yarin yine sizi hadi olurda gec kalirim filan diye .

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/11/2011 20:56:00

minel sizin durumunuzda bir değişiklik yokmu

hala gelemiyor durumdamısınız

03/12/2011 21:26:00

arkadaslar ben geldım..ama hep aklım sızdeydı..nasıllg g ectıı gununuzz neler yaptınızz...burcuu eger teklıf güzelsee kacırma bence cunku cocuklar bı sekıl buyuyooo bı zaman sonra sıkılıcaksınn cunkuu calısmaya alısınca ev ortamı cpokk zor oluyooo...kameraa kesınlıklee taktır bencede...ananee evde yanlarında bıle olsa...

03/13/2011 20:30:00

Maalesef katilamadim bende cumartesi gunu . Gec ciktim Eylülde uyudu arabada. Konustuk sanirim mayis gibi baslicam ama icim cok fena :)

03/13/2011 21:04:00

herkes ekti bizi

rüzgar vardı sadece
daha 3. haftada bukadar devamsızlık

03/13/2011 21:07:00

aaaa harıkaa ne güzel darısıı benım basıma..:))) tabıkıı cokk üzülürsünn amaa zamanla düzelırr..ben aglayanlarrı bıle gördumm...hayırlısı olsun..

03/13/2011 21:09:00

İste o aglayan birini cumartesi gunleri gorcen :)

03/13/2011 21:12:00

aaa askolsun nacıyee ben kac gun öncesınden bıldırdım ama...ne güzel ıste kalabalık olmadan sakın sakın kafanızı dınlemısınızdırr...  :)))  haklısın tabıı ama nasıı gectııı..benan ve duru damı yoktu....bu hafta kımse tutamaz benıı...hep aklım sızınleydı zaten...

03/13/2011 21:15:00

haftayada ebruyla ben gelmiyoruz

kırdınız hevesimizi
biz sizden ayrı buluşacağız :)

03/13/2011 21:16:00

Vay iki ayri grup he :) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...