Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/13/2011 21:17:00

bunu siz istediniz 

çekil kılıçları
ebru nerdesin?

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/13/2011 21:17:00

belkı de ben yenı tasındım ve burda cok sıkılıyorum dıye bana cok cazıp gelıyo calısmak..ama ben de mınel den en fazla 2 saat ayrı kalmısımdır calıssam naparım hıc bılmıyorumm...bıraz fazla uyuyunca bıle özluyorumm...ama daha da cok gencızz aktıf olmak lazım  dıye dusunuyorum...

03/13/2011 21:18:00

minel hasta falan değildi inşallah nurcan

03/13/2011 21:19:00

kıımmm ben pusuya yatar takıpp ederım sızıı...senın evı bılıyorumm  :))  ctesı 11 kapında beklerımm :)))

03/13/2011 21:21:00

yokk ıyı allaha sukurr....ı bız aılevı bı problem vardıı onun ıcın gıtmek zorundaydıkkk...herkese bahsetım artık ctesıı bana kımse gelmesın grubum var dedım   :)))

03/13/2011 21:21:00

Bende surekli calisan birisiydim lisede universitede surekli calistim part time da olsa . Eylül dogduktan sonra calismaya devam edicektim oyle planlamistim ananemiz saglik sorunlarindan dolayi bakamadi. Simdi firsati kacirmak istemiyorum. Cunku evde durcakca bunaliyorum koreliyorum .. Simdi de bakici + ananemiz baksin diyorum . Hem anane yorulmaz .. Bakiciyi da cocuk gelisimiden mezun gibi birisini bulursam gelisimi de geri kalmaz diye dusunuyorum ama iste gelde bunu burcuya anlat :)

Yanlizsin bakiyorum 2ye karsi 1 ne dersin bizim gruba gecmek istermisin naciye :)

03/13/2011 21:24:00

İste budur :)

03/13/2011 21:24:00

ben beklerim arkadaşımı ekmem onu :)

03/13/2011 21:27:00

ananee tek bakması zorr..hem ananeye hemde cocuk ıcınn ne kadar oynayabılırr ne kadar ögretebılırr bıde  ananaeler hıc kıyamayıpp her dedıklerını yapıyoo....genel bahsedıyorum yanlıs anlama...egıtımlı bırı sart ve kameraaa...ama zamanla alısırsınn...ben calısan anneleın cocuklarını daha özguvenlı oldugunu düşünüyorumm...                                                                                    nacıyee katılıyomusun bızee .))))

03/13/2011 21:30:00

Birde benim annemin surekli rahatsizliklari cikar oldu o yuzden imkani yok bakamaz ama anneminde onlarin yanlarinda olmasini istiyorum . Kamerayi direk yaptircam zaten yarin hatta kesif icin bakmaya gelecekler . Annem olmadan bakiciya su an guvenemem . Ama kamera oldugunda da annem gec geldiginda ya ne bilim isi ciktiginda o gunluk idare ederim . Annem yemegini yedirir o kadar . Annemden egitim almasi cok zor o yuzden de ev islerine yardimci tarzinda degil bilgili bir bakici ariyorum ki o da egitim versin Eylüle..

Naciye kacirma firsati bak Ebru yok :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...