Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/13/2011 21:34:00

zamanla hepsını asarsınnn merak etmee.............nacıyeee beklıyoruzz... :)))

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/13/2011 21:37:00

rüzgar yormuştur onu çok gelir

bakarız biz eylüle birgün ben birgün nurcan
endişe etme sen
önümüzdeki yıl okula veririz zaten hepsini
büyür giderler beraber

03/13/2011 21:41:00

:) Guzel fikir cidden ..

Zaten normalde bende bende Eylülü 2.5 / 3 yasina geldiginde krese verip ise donmek istiyordum da erken gelince  teklif boyle devrelerim yandi ..

03/13/2011 21:44:00

bakarızz tabıı ne olcak....ben de 3 yasında vermeyı dusunuyorumm...

03/13/2011 21:46:00

nurcan doğum günü partisi yapacakmısınız minele 

ne düşünüyorsun bu konuda

03/13/2011 21:50:00

gecen gun ben de onu dusundum cocukların hangısının dogum gunu ılkk....mınel temmuz da heralde toplanamayız herkes tatıle yazlıga falan kacarsa(grup ıcınn )...ılk dogum gununu dısarda tumm genıs aılece bırlıkte kutlamısdıkk..bu senede yıne dısarda kutlarızz heralde...

03/13/2011 21:53:00

dışarıda yemek mi mesela nerde

ateşin d.gününe 3 hafta kaldı
ne yapsak diye düşünüyorum

03/13/2011 22:00:00

bızz evet yemek yıyp sonunda pastaa üfleyıp yapmısdıkk ama genel de buyuk vardı cocuk fazla yoktuu onun ıcın cok rahat olmusdu..cocukk fazla olsa zor olabılırrr...aaa süperrr bı ctesını atesınn dgününe ayıralımm....yanı kucuk bı pasta uflemelerı bıle onlara yetıcekdırrr..benn tabıkıı yıen dısarrda yapalım derımm..ama buraları fazlaa bılmıyorumm ona bısı dıyemem...ama bakrızz buluruzz bıyerr...artık havalar güzell olucakk....park da bıle toplanabılırızzzzz....bugun butun gun sahılde park daydıkk ve mınelı arabay zor bındırdıkkk..

03/13/2011 22:03:00

siz isterseniz birlikte mum üfleriz tabi

ben yatıyorum iyi geceler size 

03/13/2011 22:05:00

ısterızz tabıı.iyii gecelerrr..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...