Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/14/2011 05:26:00

Bende Eylülün ilk dogum gununu disarda yapmistim . Orda o kadar yorulduysam evde kimbilir ne olcaktim :)

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/14/2011 06:57:00

ya siz neden hep ben yattıktan sonra biraraya gelip muhabbet ediyorsunuz, kıskanıyorum , cumartesi günü tam giyindik kapıdan çıkıkıyoruz duru meme diye tutturdu ama ne tutturmak, ben de hadi emzireyim de orada keyfi iyi olsun dedim, tekrar soyundum emzirdim, hazret hiç huyu olmadığı halde uyuyakaldı ,  mis gibi de uyudu iki saat, benim aklım da oarada kaldı tabii ama ne çare!

burcu kamera konusunda uygun fiyatlı ve güvenilir bir firma tanıyorum, istersen bugün gelecek olanların takacağı kamera sayısını söyle bir de bizimkilerden fiyat alalım, ayrıca bence de iş fırsatını kaçırma, çalışmaya alışkınsan evde zamanla mutsuz olursun, eylül mutlu ve uyumlu bir bebek sıkıntı olmayacaktır, kendine yapacağın her çeşit yatırım dolaylı yoldan eylüle yaapılmış sayılır bence

biz durunun 1.doğumgününü  aile içinde ve çok sade kutladık, çocuğun anlamayacağı hatta tedirgin olacağı kalabalık bir kutlama bana mantıklı gelmemişti, ama şimdi herşeyi anlıyor, kalabalık bir kutlama yapabiliriz sanırım

naciye sen nasıl planlıyorsun anlatsana, ha bu arada haftaya ne yapıyoruz ?

03/14/2011 07:02:00

bu arada  oyun ablası için yazıştığım bir kurum var, alan mezunu ablalar için saat ücreti 20 tl imiş ama cumatresi çok yoğun oluyormuş, uygun biri olursa ne dersiniz ücret için?

03/14/2011 07:19:00

Bak bak bak grup içinde gruplaşmalar he!
Bişey yapmama gerek yok Rüzgarı balıklarınızın üstüne salarım:)Naciye ne demek istediğimi anladı,bir haftada Amerikan Askeri olmuş oğlum geçen buluşma da haydutluktan Ateş e göz açtırmadı!

Ya muhabbetleri hep kaçırıyorum....

Doğum günü için( iyiki bir blogum var ya) fikir versin die resimleri atim, http://mehmetruzgar.wordpress.com/2010/12/14/ruzgar-imiz-1-yasinda-12-12-2010/yer aslı blogspotta ama sizde açılmıo da burada minik minik idare et!Yer bizim İnnovia da kiralayabiliyoruz,süslemeler bizim organizemizzz oyun grubuna yardımcı oluyoruz.

Burcu çalışma mevzusunda çalışan biri olarak sonuna kadar çalış derimmm!Çünkü çocuk annenin aynası,senin tempon,hareketliliğin,keyfin ona %100 yansıyooo...

Rüzgar ben yokken bana ne yapıyorsa anneme yapıyor aynısını,ihtiyacı bu,sarılmalı dokunmalı...
Sen zaten günde iki saat hafta sonu 2 gün eğitimine katkı edersinki bence 3e kadar mühim diil!
Ama kendi kanından birinin ona vereceği his önemli!inşallah ananesi refakat eder kuzuya:)

Ama burcu çelişkin hiç bitmiyor sakın unutma!Asla şu an olduğundan daimi bir şekilde daha mutlu olmyacaksın,ilk bir iki kafta sana bir oh dedirditicek ama sonrasında sürekli hayatı sorgulayacak,kendinle hesaplaşacaksın ve ne tam bir çalışan olabileceksin evde kalan aklınla,ne evde ta bir anne olabileceksin çok az kalan vaktinle...

Ama biraz daha hayata katılmak kendi adına,onun adına ,üretkenliğini arttırıcak,başkalaştıracak seni anne olarak,işte diyorum ya tam çelişki:)ben bu konuda uzun uzun yazarım....

Bu hafta sonu geçen haftadan kalan rövanşım var!Rüzgarlardasınız bekliyoruz,hava güzel olursa akabinde aktivite bahçe olur ?taaaammmı?

03/14/2011 07:23:00

Benan buradamısın?Ücret 20 tl saat başı neffis...Denemeye değer zaten meraklanıyorum ben abla ne yaptırıcak çocuklara?

Mütemadiyen bir devamlılık fiyatı mı acaba bu?Bu hafta mesela dediğim gibi bizde bir başyalabiliriz,çocukların tepkilerimi merak ediyorum açıkcası..

03/14/2011 07:56:00

bana da iyi geldi fiya,t arkadaşların da fikirlerini alalım da , bir saat mi iki saat mi düşünürsünüz ? ona göre program soracağım

03/14/2011 08:58:00

Bence ara ara dikkatlerini kaybedeceklerini düşünürsek 2 saat daha uygun gibi.

03/14/2011 09:43:00

ben de öyle düşünüyorum haftada kişi başı 8 tl yapar ki oldukça makul görünüyor bakalım kızlar ne diyecek ...

03/14/2011 11:21:00

nacıye bıze cok kızmıs ebru ıkınız grup kuruyosunuz..:)))   abla konusunda eger cocuklara bı etkısı olabılecekse kııı bızden fazla olur tabıkıı...ama bız havalar güzellesıyo dısaı cıckıcazz dıyelım kı ablaya bı hafta gel bu hafta gelme de dıyemeyız...nasıı olucakk..ama muhakkakk deneyelım tabııı...ucrett sorun degıll ıyıymıss zatenn..

03/14/2011 12:00:00

evet aynısını düşündüm bende Nurcan
Benan paylaşacaktır,başka bir program yaptığımızda o hafta yokuz diyebilecekmiyiz?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...