Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/14/2011 12:02:00

kimse yokmu?

abla bancede olur. en azından bir hafta deneyelim devam edip etmeyeceğimize ozaman karar veririz bakalım ne tepki verecekler.

ateşin çok balgamı var ne yapmalıyım sizce nasıl geçer??? başka bir şikayeti yok dr. gitsekmi karar veremedim

biz 1. d.gününü biraz abartarak kutladık (görgüsüz anne)
bu yıl sanırım anneanne babaanne evde yemek + pasta kutlarız
cumartesi bir d.günü partisine gittik ateş hiç ilgilenmedi ne pastayla ne hediyelerle
tek istediği oyun oynamak. 

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/14/2011 12:12:00

ben bır an önce kendımı mınelle cımlere atmak ıstıyoumm..onun ıcınde dısarı paklaa da gıdebılırızz hava güzel olunca...ama abla bence hemen baslasınn cunkuu bı kac hafta var önumuzde...bugun bı kıtap aldım 365 oyun daha bakma fırsatı bulamadım ama bakınca sızlede paylasıcam ıcerıgınıı...

03/14/2011 12:56:00

naciye bende bir görgüsüz anneyim o konuda merak etme herkesin başına geliyor ::)

Bizimkilerde bizde dışarıdalar iki saattir,Rüzgar o kadar çok pissiklet demiş ki annemde atmış onu arabaya gitmiş toyscity ye almış bir arkadan itmelibisiklet ! Rüzgar orada çocuklar la delirmiş,ben burada meraktan!

Gözünü seveyim ya kızlar bu havaların,enerjimiz açığa çıkıo resmen

Bu arada havaya göre son yarımsaat mutlaka çıkaralım çocukları!

03/14/2011 13:06:00

Naciye balgam için şekerli gıdaları kesin birde içebilirse 7,8 sap keçi boynuzu kaynatıp suyunu içirebildiğin kadar içiriyorsun çok iyi geliyor

Ben ilaçta Muconex kullanıyorum.

Bu ilaçlarla ilgili de arkadaşımın başına gelen birşey var mutlaka sizle paylaşmalıyım,uzun hikaye cumartesi anlatıcam..

03/14/2011 13:09:00

biz bugün sezonu açtık sabah kurdele kestik parkta :)

şimdi hazırlanıp atıyoruz dışarı kendimizi gözümüz nereyi görürse artık

ebru sen bana bir kadın ayarlamazsan evi terk edip parkta yaşayacağız
yoksa tozlar bizi yutacak :)

03/14/2011 13:48:00

:))))))

Perşembe beni kurtaracak o dertten, yarında anneme geliyor senin için gün verecek tabi söylediği fiyatta anlaşırsak!

Bende çünkü az kaldı tazzikli su sıkacağım direk :)

03/14/2011 17:50:00

Benan kamera icin alirim senden bilgi mutlaka bugun gelemediler zaten bu hafta arasina kaldi . Geldiginde kesif yaptiginda haber veririm sana da . Kablosuz istiyorum kameralari her yer kablo cennetine donmesin diye ama sanirim fiyati iki katina cikariyor bu istedigim..
Oyun ablasi bencede iyi fikir en azindan deneyelim derim mutlaka . Gidisata gore karar veririz .
Ebru ne guzel anlatmisin .. Bugun bir firmayla konustum ay sonu gibi mulakata gidicem bakicilarla . Anane nasil gidip gelecek simdi onu dusunuyorum iste. Dusunceler hic bitmiyor.. Eylülün bu ay 17 side kontrolu var doktorunla da gorusup fikrini alayim diyorum .. Keske soyle Agustos gibi filan cagirsalardi da bu yazi kizimla gecirseydim parklarda diyorum bi suru sey diyorum da .. Cok abartmaya da basladim biliyorum kendi icimde . Boyle gidersem sanirim maasimdan kalani psikologa vercem :)

03/14/2011 20:03:00

selam arkadaşlar, ben bu oyun grubunun biraz daha çocuklara katabileceği eğitim yönüne konsantreyim,  parklarda oyun meselesi çalışmayan anneler için her zaman, çalışan anneler için de anneanne ve babaanneyle hafta içi anne ve babayla da hafta sonu bol bol yapılabilecek bir aktivite . zaten gözlemim o ki; parkta arkadaştan çok fiziksel aktiviteye konsantre oluyorlar, oyun grubu saati ise aynı arkadaşlarla grup halinde  aktiviteye  katılabilme kabiliyetini geliştirmeyi hedefliyor ve çocuklarımızın ilerideki okul uyumu için ön çalışma anlamı taşıyor bu yüzden öğretmenle uyum meselesi hallolursa ve faydalı olduğuna kanaat getirirsek en azından yaza kadar devamlı olması gerektiğini düşünüyorum ama tabii bu ortak alınacak bir karar
           bugün Duru da parktaydı, kendisine -bebek diyen bir çocuğa -ben bebek değli Duruyum, diye kafa tutmuş, kaydıraklara yardımsız tırmanıp kaymış, bisikletiyle dolanmış bol bol
          burcu sen planlamayı yap, ben fiyat alırım, bu arada öğretmenin telefonu geldi  hepiniz tamam diyorsanız bu hafta için görüşeceğim 

03/14/2011 20:10:00

Oyun grubu konusunda bende Benan'a katiliyorum . Oyun parki konusunda . Evde yada dikkatleri dagilmayacak herhangi bir yerde beraber birseyler yapmalari daha olumlu olcak onlar icin diye dusunuyorum . Park konusunda dogru calismayanlar olarak disari cikabiliryoruz ki Eylül disari ciktiginda sadece kosturuyor yaninda arkadaslari olmus cokta onemli olmuyor. Eylül adina konusuyorum tabi bunu da .
Bence cagiralim Benan .

03/14/2011 20:20:00

süreeklı parklarda bulusalım demek ıstemedım sadece farklı bısı olur dıye düşünmüştüm..abla benım ıcınde tamam.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...