Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/03/2011 21:36:00

nurmel ya-pa ile ilgili yorumları açamadım, ayrıntı verirsen sevinirim,
minel ben de senin gibiyim ancak iyi yerlerin 3 yaş oyun guruplarının kaydı bile bu yıldan yapılıyor, bu yüzden araştırıyorum canım,
seval minik dahiler bana çok yakın, bakar yazarım, okulun adı bana çok itici gelmişti, ben sanırım "minik mutlu huzurlu çocuklar" yuvası arıyorum :):):)

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/03/2011 21:50:00

Ben de açamadım. Aynen, dahi yetiştirmek gibi bir istegimiz yok zaten. Ama beni asıl iten böyle iddialı isimler koyup icini boş bırakmaları olur daha çok. İnşallah burası öyle değildir.

02/03/2011 22:42:00

nurmel acamadım...ama ne oldugunu ögrenmek ısterım...

02/03/2011 22:46:00

tesekkürler...ama yınede gıdp baktıgımda paylasıcam...

02/16/2011 15:50:00

Merhaba uzun zamandır grup oluşturma paylaşımları ile ilgilenememiştim.

Bende İnnovia 1 Beylikdüzündeyim.Daha öncede bir paylaşım atmıştım.

14 ay öncesi ve sonrası aralığında beylikdüzünde bir grup arıyorum.

Veya oluşturalım diyorum.

Bahçeşehir Koleji 2 den önce almıyor,bende 3 ten önce okul ortamına sokmak istemiyorum.

Evde veya sosyal etkinliklerle miniklerimizin iletişimlerini pekiştirebileceğimiz bir grup oluşturalım ne dersiniz?

02/16/2011 15:53:00

Bu arada anneysen.com  dan da grup oluşturmak isteyenler var birleşebiliriz...

02/17/2011 07:58:00

ebru, ben katılabilirim, gün ve saat var  mı aklında 

02/17/2011 08:26:00

Miracle Lıfe 19 aylık kızı olan bir kişi daha var hemen katılmaya istekli anneysen.com dan

O da burada gruba katılacak...

Bugün içinde gelirse  ortak bir karar verelim...

Çalışıyorum ne yazıkki ben...

Cumartesi ve Pazar bana uygun...

:(((

02/17/2011 08:40:00

tama canım c.tesi yi ben de ayarlarım sanırım, babamız biraz bozulacak ama olsun, o da sizin sitedeki spor salonuna geliyor zaten, o yüzerken biz takılırız beraber, bize sabah 11 gibi uygun olur

02/17/2011 08:52:00

Faydalı bir tesadüf oldu...
Tmmdır 11 de bizim için uygun,bakalım Asınur da eklenebilirse en azından 3 çocuk olabilirler.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...