Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/14/2011 21:37:00

bizim yaş aralığımız çok fazla

hepsi aynı ilgiyi gösterecekmi peki yapılanlara

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/15/2011 08:50:00

Burcu işe adımını atana dek kafa iyice bir dünyalaşacak ama sonra yavaş yavaş oturuyor...
Dün teyzem diyorki o çocukların doğumu ile işi bırakan bir anne!
Okula bırakıp alırken kızlar ona anne sen neden çalışmıoyorsun  demiş,biri 9 biri 13 yaşında!
Niçin öyle dediniz demişte,bizim kızlar çalışan anneleri olan arkadaşların annelerini daha enterasan demişler!
Onlara daha cazip gelmiş belliki!Çocuklarda artık farklı gibi biraz Burcu,rayına oturucak seni o kadar iyi anlıyorumki !Biz özel sektörde saatli çalışan olduğumuz için ;pozisyon ne olursa olsun çocuğunun hasta olma durumunda yanında olma olasılığın üstünün iki dudağı arasındaki insafa kalıyor yine de!

Benan bende başından beri fikrim çocukların dış uyaranların fazla olduğu birbirleri ile fazla kesişemedikleri ortamlarda bir araya gelmelerinin oyun grubu fikrine çok hitap etmediğiydi.

Nitekin en anlamına ulaşır hafta da sende geçti k biz elimizden geleni yaptık diye düşünüyorum.
Elbette çocuklarımız hep birbirlerinin adlarını hatırlayacak şekilde arkadaş olsunlar devamında da ve istediklerinde bahçede,parkta buluşturabilelim,ama bende özellikle Cumartesilerimizi onlar için daha verimli paylaşmak taraftarıyım.

Ayrıca dediğim gibi bir eğitmenin neler yapabileceğini de merak ediyorum.Tabi bu tamamen deneyimle gözlemlemek meselesi bence,çünkü %100 iyi bir sonuç alacağız cevabı çıkarmak ta güç,

Ama denemeye de devam akabinde de,öğretmen,eğitmen,belki bir kurum,aktivite...
İşin özü zaten burada herkes meleği için iyi olanı istiyor.

Öğretmen işini fikrim bu hafta bizim evde toplanacak şekilde programlayım derim,artı bizden materyal talebi veya bir yardım isteği varmı da soralım.

Rüzgar daha dün akşamdan kadiiiş demeyebaşladı bile çünküüüü:)))

03/15/2011 10:13:00

haklısınn ebruu..

03/17/2011 14:03:00

Arkadaşlar bu hafta içim durumumuz nedir?

Benan bizim için birşeyler ayarlayabildin mi?

Ne yapacağımızı kararlaştıralım...

03/17/2011 14:32:00

ben haber beklıyorum sızlerden..benım ıcın farketmezz ıstersenız dısarısı olsun ıstersenız bıze gelın...

03/17/2011 15:28:00

merhaba arkadaşlar, ben öğretmenle irtibata geçtim, enka okullarında çalışıyormuş, ilk hafta tanışırız dedi daha önce de oyun grubu tecrübesi varmış, bu hafta için kendi kafamıza göre yine boya kalemi , kağıt, hamur bir de olan müzik ritm aletlerinden getiriyoruz sonra öğretmenle program yapıyoruz, eğer okeylerseniz cumartesi 11 e çeyrek kala bauhaus un önünden alacağım, kimde toplanıyorsak oraya götüreceğim, ne dersiniz?

03/17/2011 15:52:00

Ben süper derim Benan,heyecanlı ,hakikaten meraklandım.
Bu hafta bende toplanalım demiştim,teklifimi yineliyorum,size nasıl uygun olursa...

03/17/2011 15:58:00

bize heryer uyar canım

03/18/2011 10:50:00

Arkadaşlar samimice birşey diyeyimmi?

Bizim temizlikçimiz Gülten Hn. buhafta bana uğrayamadı,hafta başından beridir grip hasta,bugün haber bekliyordum biraz önce aradı bugün de gelemiyor,

Sanılacak ki pasaklının daniskasıyım temizlikçisiz misafir kabul edilmiyor ama,çalışan olduğunuz işler daha da bir zorlaşıo....

Bu hafta özürle bir sonraki haftaya aktarın benden teklifimi...:(:(:(:(:(

Cidden kusura bakmayın tekrar ....

03/18/2011 13:39:00

Biz bu hafta gelemiyoruz. İstanbul'da değiliz çünkü  ancak önümüzdeki hafta size rafakat edebileceiiiz

Ebru kadın çabuk iyileşsin haftaya bana gelsin pazartesi salı bekliyorum muhakkak :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...