Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/18/2011 14:18:00

Konuştum ben onunla telde o mevzuyuda,yolla birlikte 80-90 diyor, kendi çatalca yolunda oturuyor mesafeden ötürü...

Biraz yüksek değilmi ya?

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/18/2011 14:40:00

Hanımlar,

Süper bana süpriz var biz yarın uygunuz bekliyorum,acayip keyiflendim şimdi....
Annem ayarlamış bişeyler...

Bana buradan teyit edin, ona göre Benan da öğretmeni getirecektir.

Yarın saat 11:00 itibari ile alacaktı öğretmeni,o saat itibari ile bekliyorum ben...

Özellerden atıyorum blok ve daire noyuda....

03/18/2011 14:41:00

banamı yazdın ebru bunu :)

03/18/2011 14:47:00

kızlar oyun grubuna katılmak isteyen bir ikiz annesi var

hafta sonu grubu için ne dersiniz kalabalıkmı olur
bir hafta içi grubuda mı kursak  beyza hn 2 oğlu + ateş + siz 
tanışmak istermisiniz

03/18/2011 15:10:00

arkadaslar ne kadar  cok sey gelısmıs okumayalı...ebru kendını zora sokma dısarrda dabulusabılırızz...ev olması sart degıl bana gelın derdım ama mısafırım gelcek benımde ....bennımde annem saolsunn cagardım gelıcek hazırrlıga mısafırede 2 den sonra gelınde dedım..anneler olmasa ne yapardık bılemıyorumm :)))   kadın da normall 70- 80 gelıyolar tam günn ama sureklı cagarıyosanız tabıı özell bısı yapması gerrekırr...ben ayda yılda bır cagardıgıırımm ıcınnn normal...nacıye beyzanın cocukları kac aylıkk...

03/18/2011 15:11:00

naciye ben hafta içi özellikle de perşembe günü katılmayı isterim, ebru, canım yarın 10 45 gibi hocayı bauhausun önünden alacağım,
nurcan,  burcu siz de 10 50 gibi ebruda olursanız 10 dakikada içeri girme soyunma v.s. faslını hallederiz 11 de başlar aktivite ,
inşallah işinin ehli , bizim çocukları toparlayabilecek, dirayetli bir öğretmendir , çok verimli iki saat geçiririz

03/18/2011 15:17:00

pekı benann..yarın 10 50 de orrdayızzz....umarım dedıgın gıbı cocuklar ıcın cok güzell gecer...

03/18/2011 15:20:00

15 ocak 2009 doğumluymuş ikizler

bu hafta buluşmayın biz yokuz yaa

03/18/2011 15:20:00

İnşallah şimdiden Benan emeğine sağlık,

Zorluk yok o vakit bekliyorum ben...

Bence de inşallah verimli bir proje olur.

03/18/2011 15:25:00

nacıye bende gecen hafta cok ıstemısdım bulusmayın dıye ama dıyememısdımm  :))))    sen bence geceden dön bak ögrretmende gelıyo bu hafta kacmazzz...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...