Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/18/2011 15:27:00

ateşe hadi gidelim oğlum diyorum istemiyormuş :)

sen geçen hafta bişey kaçırmadın biz çok şey kaçırıcaz ama haksılık bu

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/18/2011 15:54:00

Ben yarın için hazır oyun hamuru,boyama materyalleri hazır edeyim,Boyama kitabı ve kalemi getirseniz toplu bir aktivasyon olur.Ben yine yemek için ev usulü çocuklara bişeyler yapacağım.Eğitmen olunca kafamda önden pek birşey canlanmıyor.

03/18/2011 16:14:00

ben bizde kalan kuru boyaları getireceğim, yine boyama kitabına karşı olduğumu belirtsem kızmazsınız umarım,  işi bilen uzmanlar en güzelinin boş kağıtlar olduğunu söylüyorlar,  ben geçen haftadan hazırlamıştım a4 leri, biz de oyun hamuru getiririz hatta şimdi çıkıp alayım, sabaha görüşürüz inşallah

03/18/2011 19:56:00

Gunduz notebook'u Eylül hanimdan acamiyorum ceptende giremiyorum buraya sorun var .

Yarin 10:50 de Ebrudayiz..Bende boya kalemi hamur alirim yanima. Insallah guzel saatler geciririz. Hafta arasina calisana kadar bende gelirim. Gerci yine yarin detayli konusuruz.

03/19/2011 11:52:00

Resimleri biraz abartmisim sanirim :) Nereye koysam da siz alsaniz diye dusunuyorum simdi ..

03/19/2011 11:53:00

her buluşma bir öncekinden daha iyi geçiyor, teşekkürler  arkadaşlar...
ben kendi adıma eksiklerimi görüyorum, el becerisi gerektiren konularda Duruyla daha çok zaman geçirmemiz gerekiyor, hamur ve boya üzerinde duracağız
sizlerle vakit geçirmek de çok keyifli, hatta daha sık görüşsek dedirtiyor her seferinde
bütün melekleri öpüyorum
perşembe görüşmek üzere ...

03/19/2011 11:55:00

Kesinlikle Benan , cok guzel saatler oluyor hem bıdıklar hemde bizim icin . Tesekkur ederiz bizde :)

03/19/2011 12:54:00

Rapidshare yukledim fotolari ve videolari biraz uzun yanliz haberiniz ola. Sifreli ne olur ne olmaz :)

http://rapidshare.com/files/453315424/19Mart11.rar

Link burda. Ozelden atarim sifresini..

03/19/2011 13:08:00

burcu ben hiç rapidshare kullanmadım şifreyle beraber kısa bir tarif alsak

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...