Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/19/2011 12:14:00

Tabi :) Yukardaki linki tiklayinca cok az asagida sag tarafta Free Account yaziyor onun altinda " Slow Download "  ona basman gerekiyor . Onu tiklayinca saatine bakan sevimli cocukcagiz cikiyor :) O da iste 30-40 sn filan diyor yanliz dosya ciddi uzun biraz uzun olabilr bekleme suresi. Geri dogru sayma bitince yine o sevimli cocuk guluyor ve Download cikiyor . Ona basip indiriyorsun bilgisayarina . Ama indirdikten sonra da bitmiyor iskencem :) Zipli dosya yaptim ki sifre koyayim . Ama ne yapayim cok resim cekmisim..

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/19/2011 17:00:00

şifre lütfen...acil..

03/19/2011 17:28:00

fotolar şahane

tekrar tekrar baktım hemen cumartesi gelsin yada biz her gün buluşalım

03/19/2011 20:03:00

Abartmisim sanirim biraz resimleri dimi :)

03/19/2011 20:06:00

senin oyuncağında şahaneymiş ama gözüm kaldı

varmı ilgin fotoğrafa 

03/19/2011 20:15:00

Bir ara bana esime boyle bir heves gelmisti.Profesyonel makina almistik . Sonra sirkette butun model fotograflarini bana cektirince ben direk biraktim..

03/19/2011 20:30:00

bende alıcam bir gün inşallah:)

03/19/2011 20:35:00

Ben yurtdisindan almistim eger almaya niyetlenirsen haber verirsin istersen aliriz ordan % 30 - % 40 fiyat farkli oluyor.

03/19/2011 20:43:00

nikon D90 istiyorum ben 2000 lira civarı burda

seninki canondu galiba kaça aldın

ben biraz hevesliyim fotoğrafa da bir ara kursa falan gittim ama benim makine yetersiz köreltiyor beni :) ama eşim bunu anlamıyor

03/19/2011 20:48:00

Tabi guzel bir lensin guzel bi makinan yoksa insan koreliyor . Ben gecen sene almistim bu makinayi Cinden. Gayette memmunum . Bu makina tabi fotografcililik adina hic birsey. Hele ki N90 yaninda.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...