Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/19/2011 21:50:00

nasıl getiriyorsun cinden 

ebaydan falanmı  alıyorsun yada birimi getiriyor
aklımda olsun kandırınca beyimi alırım bende

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/19/2011 21:53:00

Benim arkadasim surekli Cin'e , Japonya'ya , Amerika'ya filan gidiyor surekli. Ona soyluyorum o getiriyor sagolsun .

03/20/2011 20:33:00

Biz cumartesi maalesef yokuz.. Ama persembe geliyoruz ..Hafta arasi babamiz ise gittiginden araba onda . Benan eger Bread's te toplanirsak sana zahmet olmazsa haberleselim mi bana cok yakin taksiye binilmez cunku. Gerci hava guzel olursa yururuz ..

03/20/2011 21:30:00

cumartesi fire çok ozaman öğretmeni çağırmayalım kendi diledikleri gibi oynasınlar

03/20/2011 21:31:00

Cumartesi hava guzel olcakmis sanirim Benanlarda olmayacak.. Varmi baska firar ?

03/21/2011 09:13:00

Rapidshare i şirketten açamadığımdan resimlere bakamıyorum Burcu,inanılmaz meraklandım...
Akşamı bekleyeceğim....

Cumartesi siz gittikten sonra  şöyle huzurla bakınca dedimki bende ya ne kadar güzel bir iş yapmışız ve nakadar şanslıyızmışız ki kendimizde ne de hoş arkadaşlıklar paylaşımlar katmışız...

Benan ın da dediği gibi Rüzgarlı hayata dair de bir sürü eksi artı not alıyorum...

Şu boyama kitabı hususunda da Nihan Hn. boyama kitabını desteklediklerini anlattı bana bir ara Benan paylaşmak istedim onuda unutmadan...Beyinde görsel eklentiler olmadan çocukları boşluk zorlayıp çıkmaza sürükleyebilir hatta mutsuz edebilir dedi,Minelin boş kağıda çizdiği yuvarlak bilinçaltından daha önceki bir görünümden alıntıdır devamı yaratıcılığıdır şeklinde anlattı...
Boş kağıt mevzusu anlattığımda eşimede bana da çok mantıklı gelmişti ama bu açılımdan da etkilendim...

Bu arada Perşembe buluşmasına ananesi özellikle dışarıdada olma güzelliğine karşın Rüzgar ı da getirmek istiyor.Bizide bilgilendirin...Yer mühim değil annemde arabaya attığı gibi her yere her yere getirir...

Biz haftada bir de Pilsan ın Toycity sine uğruyoruz arka tarafta kendi oyuncakları ile derledikleri,basket potalı scooterlı oldukça genişbir oyun alanı var katılımı ücretsiz...Anne babalarda makineden kahve alıp oturarak geniş açıdan izleyebiliyor,eminim
gitmiş olanınız vardır,Rüzgar gibi enerji fazlası olan bir balığımız olduğu için ananesi,dedesi yada biz mutlaka hafta bir götürüyoruz,Rüzgar oyuncak dükkanı ve oyun yeri bir arada ambiansa bayılıyor...

Cumartesi iki fire varsa konuşalım,zira bende biraz civar dışında bişeylere dahil etmekistiyorum Rüzgar ı,katılımda üçün altında kalırsak hafta ortası randevuları alayım...

03/21/2011 09:48:00

merhaba arkadaşlar ...
ben de avcılardayım,oyun grubu aktivitelerinize katılmak isterim.
hafta içi nerede oluyor?
sevgiler...

03/21/2011 21:02:00

arkadaşlar, bizim c.tesi durumumuz belli değil henüz belli olunca yazacağım,  pilsana gidiyoruz ama duruyu hiç götürmedim,  elimden geldiği kadar oyuncakçılardan uzak tutmaya çalışıyorum, acaba oyuncakları pas geçip oyun alanına geçmk mümkün olur mu, denensem mi ?

arkadaşlar biz yarın sabah müsaitiz, müsait olan var mı, bir kaçamak yapsak?

burcu ne zaman istersen alırım seni, hepiniz için geçerli arkadaşlar, zaten mesafeler çok yakın, kimde araba yoksa alabilirim

03/21/2011 21:05:00

Yarin aslinda sanirim bende musait olacagim. Benim bir arkadasim var bebegi 3 aylik ve bobrekte tas var onunla cok ugrasiyorlar . O gelecekti bana ultrason cektirceklerdi donuste ugracakti ama bugun konustuk sanirim kalmis. Gerci sabah belli olcak ama iptal olursa hemen gelirim :)

03/21/2011 21:08:00

bizde geliriz 

orası neresi??

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...