Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/23/2011 08:07:00

günaydın, burcu nasıl oldu eylül
biz dün kızımla biraz beylicium da alışveriş yaptık, dolaştık
yarın breads programına kimler geliyor ?

bu arada hafta sonu büyük ihtimalle yokuz, öğretmenin telini özelden yazarın konuşur anlaşırsınız arkadaşlar

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/23/2011 19:45:00

Eylül fena grip .Bizde bu hafta programini iptal etmek zorunda kaldik Eylül icin ama gripli oldugu icin oyun grubuna da getirmicem Eylülü. Benimde disim tuttu. Apse var antibiyotik kullaniyorum cumartesi dolgu yapilcak . Bu hafta kizimla kotu döküldük :(

03/23/2011 20:36:00

geçmiş olsun burcu 

ateş dün anneannesine gitti bu hafta yok 
ama buluşmalara onu temsilen ben gelebilirim
ikizlerin annesinden ses yok yarın için

03/24/2011 06:53:00

şu anda bugün için istekli görünen biz ecece ve naciye var, saat 11 e kadar bir ses verin program yapalım arkadaşlar

03/24/2011 07:01:00

günaydın Benan 

bir iletişimsizlik sözkonusu aramızda organize olamadık birtürlü
ara ara kontrol edeceğim bilgisayarı 
Ateş olsaydı birlikte kesin götürürdük ama

03/24/2011 07:01:00

arkadaşlar bir pazartesi buluşursanız, pazartesileri evdeyim sadece ben de uğramak isterim. daha önce bahsetmiştim okulumdan ve temmuzdan sonra aranıza -yer olursa- katılabileceğimden..

pazartesileri hiç buluşmaya denk geliyor mu?

03/24/2011 07:33:00

Benan ikizler geliyormuş saat 11de orda olacaklar

bende gelirim
sizde durum nedir

03/24/2011 08:03:00

tamam biz de oradayız

sahra hira, pazartesi düzenli buluşma olmayabilir ama evde olanlarla ara ara ayarlamaya çalışırız,  havalar düzeliyor, biz biraz gezenti bir aileyiz,  sanırım hafta sonu programlarından devamlı firar durumda olacağız, bu yüzden hafta içi buluşma sıklığımızı arttırabiliriz

ecece saat 11 de breads beylikdüzü şubesindeyiz
http://www.breads.com.tr/Home.asp?Page=7&Title=Restaurant
beylikdüzü şubenin üzerine tıklarsan krokiye ulaşabilirsin

nurcaan, ses ver , hadi gelmiyor musunuz ?

03/24/2011 08:06:00

miraç sen beykentte değil miydin?

03/24/2011 12:02:00

Arkadaşlar

bende bir adet suluk bu Duru nun olmalı,bir adette atkı var...İlk görüşmemize getiriyorum,Bilginiz olsun

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...