Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/24/2011 14:08:00

sahra hira , ben beylikdüzü merkezdeyim, pazarın olduğu cadde üzerinde
ebru evet o suluk bizim, ama bu hafta sonu yokuz, bir sonraki buluşmaya alırız

bugün breads de tam 4 saat oynadı duru ve giderken  "biraz daha " diyordu, biz de naciyeyle ve ikizlerimiz özgür ve denizin anneleriyle muhabbetin dibine vurduk, hasta olanları kıskandırmak istemem ama nasıl rahat bir 4 saat oldu anlatamam
eve geldik, hızlı bir duş faslı (duru breadsde de çıplak ayakla gezdi , ayaklarının altı kapkaraydı !)
ve geciken öğle uykumuzdayız şu an.
en yakın zamanda toy city i denemek üzere bulaşalım

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/24/2011 14:31:00

çabuk iyileşsin kuzular buluşmaları kaçırmayın çok güzeldi

nasıl keyifli kahve ve bitki çayı içtik hemde soğumadan 
oğlum ve kendim için yaptığım en güze şey sizi tanımak

03/24/2011 14:56:00

http://www.ekolanaokulu.com/

okul sanırım buydu benan

03/24/2011 15:55:00

çok güzelmiş ama çok uzak, mimarsinan tarafında sanırım, yine de bakılabilir, yaz okulu programı da varmış ne güzel olur hayvanlarla bahçede yazın, kısa süre denenebilir
bu arada kitaplığın resmini grubun dosyalar kısmına yükledim
yapılışı ile ilgili kayıt da şurada
http://www.nurturia.com.tr/bugulog/b0f33f9f-79ef-4aad-86b5-9e5e01683cf4/kirik-yatak-parmakligindan-yeni-yil-armagani-kitaplik

03/24/2011 16:02:00

yalnız imalatla ilgili çok küçük bir ricamız olacak , sarı ve kırmızı kumaşlar ardarda dikilirse biz maalesef alamayız,  limonlarla domatesleri bile aynı sebzeliğe koyamıyoruz biz, sarı- kırmızı olmasın diye :):):)

03/24/2011 16:10:00

size sarı lacivert yaparız :) müşteri memnuniyeti önemli

benim şu iş ne oldu bir telefon numarasına ulaşabildin mi

03/24/2011 16:14:00

birazdan arayacağım, 6 dan sonra evde oluyormuş

03/24/2011 16:19:00

heyecanla bekliyorum bide ücretini sorarsan 100-110 gibi rakamlar duydum ben bugün 

03/24/2011 16:25:00

evet bunu görmüştüm ama duvara monte olduğu için çok cazip gelmemişti

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...