Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/27/2011 18:34:00

selam kızlar

nasılsınız hastalar iyimi 
nasıl geçti haftasonunuz

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/27/2011 18:49:00

selam arkadaşlar, biz de döndük bu akşam,  güzel bir hafta sonu oldu, hastaları biz de merak ediyoruz, duru akşam halasına anlatıyordu : "minel hasta olmus, eylül  hasta olmus, buynu akıyo, atesi çıkmış, ağlamış, ilaç içmiiş"
artık ben de kızıma iyi haberler vereyim, iyileşmişler diyeyim

03/27/2011 19:00:00

selam arkadaslar..bızde evımıze dönduk ananeden  cok hastaydık ama ıyıyızz artık..duru ya güzel haberler verelım öpüyorum onu dıger bebıslerımızı mınelle bırlıkte..bu hafta görmeyınce özledım ınanınn...nası bı bosluk hıssetım mınelde hasta ve huysuz olunca daha da belırgınlestı...artık haftaya  güzel bı program yapabılırız umarım..

03/27/2011 20:12:00

Selam arkadaslar. Bizimde hafta sonumuz iyiydi . Gribimiz oksuruge cevirmek uzereydi doktora gittik zaten kontrolumuz vardi. Umarim oksuruge cevirmezde rahat ederiz. Duruyu op bizim icinde annesi.

03/28/2011 06:59:00

Selam herkese,bu grupta organize olmak için arkadaşlarla epey bir zaman yazmışmıştık,şimdi diğer arkadaşların da katılım talepleri ile dahil olunası bir grup olduk kızlar...
Sahra Hira,ecece,esmeralda sayıca hafta sonu için tamamız Nurcan ın dediği gibi,ama başka gelmek isteyenlerin talepleri de vardı,onları da sizle paylaşırım isterseniz,hafta içi dışarıda toplanacak grıba dahil de olabilir aynı zamanda kendi aranız da da bir grup daha kurabilirsiniz...

03/28/2011 08:01:00

günaydın arkadaşlar, minelin iyileşmesine çok sevindim, umarım eylül de toparlar artık

hafta içi görüşmek üzere, buradan ayrılmayın, müsait oldukça kaçalım, ben pilsanı da denemek istiyorum, sık sık kontrol edelim, haberleşelim buradan

03/29/2011 15:50:00

arkadaşlar, breads in tam karşısında bir market var "yunus market" , primalar ay sonuna kadar 18.90 tl . bilginize...

ayrıca kimseden ses seda yok, meraktayım

03/29/2011 18:57:00

Selamlar herkese ..Ben bu aralar giremedim dis tedavisi ,Eylül , is gorusmesi filan derken.. Persembe gunu var mi program ?

03/29/2011 19:12:00

yapalım mı bir toys city, yoksa riske etmeyip breads mi takılalım

03/29/2011 19:13:00

Toys city acik mekan mi ?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...