Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/17/2011 08:58:00

evet, güzel oldu,  sanırım burada sizin siteden bir arkadaş daha var ama onun oğlu biraz bizimkilerden büyük, sevalengin di galiba nicki

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/17/2011 09:16:00

Evet bende bu grupta gördüm,muhtemelende karşılaştığım biridir ancak çıkaramıyorum...

Sitede çok fazla çocuk var.

Bizim sitedeki kreş 2 öncesi ile ilgilenemdiğinden mhtemelen 2,5 hatta 3 e yakın olmalı ....

Sanıyorum onlar Bahçeşehir in anaokuluna gidiyorlar.

Sitenin onlinena da bilgi giriyorum şimdi.

İlgilenenler varsa en azından hızlı bir iletişimde  bulunulabilir.

En azından ya hatırlar, ya da çabuk ulaşırım :)

02/17/2011 09:49:00

bizim apartmanda da 2 çocuk var anneleriyle bir görüşebilirim, ideal sayı nedir acaba oyun gurubu için? bir de aklıma bir fikir geldi, c.tesi günleri anaokulu öğretmenleri çalışmıyor ya, uygun fiyatlı birini bulsak 2 saat için daha profesyonel bir programla ilgilense çocuklarımızla , ücreti paylaşsak nasıl olur sence?

02/17/2011 10:58:00

Nefis bir fikirolur...
Okuduklarıma göre minimum u 4,maksimumu 8 aslen o grup psikolojisini algılamaları için...
Ve tabi prof. biri gözetiminde de çok daha verimli olur çocuklar için...
Bu hem başka birine ek bir iş sağlar hemde gerçekten daha pekiştirici bir durum  olur çocuklar için...

Eğer ekleme de yapabilirsek süper olucak.

Şimdi burdan bakınca toplanmak böyle bir organizasyon yaratmak zor bir süreç gibi gelio...

Umarım hayata geçirebiliriz...

02/17/2011 11:03:00

Merhaba arkadaslar, Gelişmelerden çok memnun oldum. Bahsi gecmis, benim oğlum 2,5 yasını gecti. Sizin grup icin büyük kaçar. Oyun gruplarında aynı yaslarda cocukların olması amaca daha uygun olur bence de. Amatör gruplar icin 3-5kisi uygun olur diye düşünüyorum ben. Kız erkek dağılımı da eşit olursa daha güzel olur. Eğer daha eğitimli bir destek isterseniz, üniversitede ilgili bölümlerde okumakta olan ogrencilerden yardım alabilirsiniz belki. Fiyat olarak da daha uygun olur. Bir de nurturia üyelerinden ruzgarestiustume uzm. Psk. Evinde oyun grupları düzenliyordu. Bir fikir alın isterseniz.

02/17/2011 11:45:00

Evet Iraz düzenliyor ancak karşıya taşındığından onun prof. oyun grupları hep karşı yakada ...

Ondan etkliğin amacına ulaşması için ne yapılabilir bununla ilgili sağlıklı fikri alabiliriz.

Gerisi de bizim istikrarımıza kaldı :D

02/17/2011 13:40:00

evet sayı olarak 5 veya 6 yı aşmayalım, ben bugün çocuk gelişimi mezunu birine mail atıyorum, bakalım maliyet nasıl olacak, uygun birini bulabilecek miyiz? olmadı bizim çocukluğumuzdaki gibi oynarlar canım işte kardeş kardeş: biz de şarkı ve oyunlarla eşlik ederiz

02/17/2011 13:41:00

ebru diğer arkadaş buraya geldiyse nickini yazarsan eklerim ben de, sana da arkadaşlık daveti gönderdim , bekliyor

02/17/2011 13:47:00

selam...grup kurma gırısımı hızlanmıs harıkaa...kac cocuk oldu..tarıh ve saatı kararlastırdıgınızda umarım bızede uygun olur....

02/17/2011 14:20:00

Minel 3 çocuk gibi...

Eklenecek var...

Biz bu cumartesi dedikilk başta 11:00 gibi

ben çalıştığım için hafta sonu eşlik edebiliyorum.

Ancak tam organize olmamız açısından birlikte karar vererek bir hafta daha bekleyebiliriz.

Zira miracle life ile konuştuğumuz bir anaokulu öğretmeni veya öğrencisi gibi genç bir arkadaşın çocuklara eşlik  edebilme durumu da var.

Bakalım iyi bir noktaya varacağız inşallah:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...