Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/29/2011 21:07:00

neyse ben kactım..yarın tam netlesdırırızz....iyi geceler

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/29/2011 21:07:00

kaç gibi buluşuyonuz kızlar

03/29/2011 21:08:00

pılsan dıyodu benan ama bılmıyorum yanı yarın ebruya bı soralım hep beraber gıdebılırmıyız dıye  olursa farketmez benım ıcınn ....yoksa breads de olur   sen ce olmaz mı güzelll orasıda hem hepımıze yakınn..

03/29/2011 21:10:00

breads dediğiniz yyer nere orayı bilmiyorum

03/29/2011 21:10:00

iyi geceler

03/29/2011 21:12:00

beylik pazarının az ilerisinde kuğulu parkın bitişi breads kafe

aratırsanız krokisini bulabilirsiniz sitesinde

03/29/2011 21:13:00

kesin bi yer belirleyin kızlar benımde haberim olsun lütfen iyi geceler.

03/29/2011 21:14:00

tamam bi bakarım netten teşekkür ederim canım.

03/30/2011 07:40:00

Burcu işe ne zaman başlıyorsun?Bu ara benimde kafam karışık işyeri Maslağa gidiyor büyük ihtimal bulunduğumuz bina üniversite olucak,bende Beylikdüzünde bir iki firma ile görüşüyorum,uzun zamandan sonra yeni adaptasyonlar görünüyor bana da galiba...Bakıcı ve anneni organize edebildinmi valla hep aklımdasın...

Pilsan Breads kadar şahsına munhasır olmasa da ona göre daha geniş ve daha çok oyun materyali var,ben çocuklara değişiklik için keyifli olur diye düşünüyorum.Tahta oyuncaklar ve kitaplar bayağı çeşit bence,bilmiyorum arada bize iyi geliyor,keşfe kadar uzanmayın diye bulduğum bir kaç resmi attım fikir olur...

Pelican Mall ın içinde çocuk oyun alanıda bunlara nazaran çokprofosyonel arkadaşlar Rüzgarla biz oradada çok keyif aldık,orada evde bulundurduğumuz eğitsel materyallerde mevcut ve eğitmen ablalar var,hafta içi için bilginize,

03/30/2011 07:49:00

bu resimlerdeki neresi?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...