Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/30/2011 08:09:00

Sahra Hira Pilsan,E-5 Büyükçekmece istikametinde Hadımköy sapağına gelmeden sağda...
Mağazanın adı Toycity diye yazar üzerinde aslında

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/30/2011 08:11:00

biliyorum orayı, bize de çok yakın ama içinde böyle bir yer olduğunu bilmiyordum

03/30/2011 08:41:00

Aslında sonradan oluştu,bir bilgi yok kapıda veya içeride,öyle ilerlerken karşımıza çıkmıştı en sonda ,oyuncak dükkanından oyuncaklara bakmadan ileri koşan çocuklar oluyor bizimkiler...

03/30/2011 14:08:00

KIZLAR YER BELİRLEDİNİZMİ NEREYE GELİCEM
SAT KAÇTA

03/30/2011 15:52:00

Ebru bu hafta sonu cumartesi gunu bakici firmalari ile gorusmeye gidiyorum esimle. Belirlemek gerekiyor ki en az 15 gun filan beraber olalim bakiciyla . Nisan 25 te ise basliyorum artik. Pazartesi gunu gidip kesinlestirdik . Aklimda soru isaretleri vardi onlari da konustum . Bizim firma cumartesi gunu oglene kadar calisiyor normalde gelemem dedim kabul etti ki cok iyi oldu benim icin.
Annemin gelisi gidisi kaldi simdi sorunum . Onu da cozersem cok iyi olacak ..
Bu arada Benan dun kamera icin kesife geldiler oldukca pahali fiyat cikardilar sende soylemistin ya fiyat alman mumkun mu ? 5 Kamera olacak dediler.
Persembe gunu icin farketmez benim icin . Aksama herkes oldugunu haberleseriz o zaman.

03/30/2011 17:43:00

pilsan tarafımızdan ziyaret edilmiştir 2-2.30 saat zaman geçirilmiştir

izlenimlerimiz:
breadsten daha büyük ve daha çok oyuncak var top havuzları kaydırakla tranbolinler falan
(bu çocukları şaşkına çeviriyor bence)
kahve makinesi var 
biraz kirli sanki

03/30/2011 19:12:00

O zaman 11 'de Bread's diyelim

03/30/2011 19:27:00

nerdesiniz kızlar

03/30/2011 19:35:00

breads tamadır benım ıcın farketmez ama saatı 12 yapsakkk

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...