Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/30/2011 22:27:00

arkadaşlar, bizim yarın gelememe durumumuz olabilir, isterseniz başka bir gün toplanalım olmaz mı?

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

03/30/2011 22:29:00

yarın bizde bir doğumgünü partisine davetliyiz alsında başka gün olsa süper olur orayı kaçırmak istemiyoruz

iyi geceler çok geç olmuş 
çok yoruldum bugün

03/31/2011 05:38:00

Günaydın

ışıklar kapatan ben perdeleri açan yine ben
bu bahar bende uykusuzluk yaptı hep gezeyim hep gezeyim
salı günü evimizin üstünden yüzlerce leylek geçti bu bir işaretmiydi
annen leyleyi havada gördü yandın Ateş :)

03/31/2011 05:39:00

BUGÜNKÜ BULUŞMA İPTAL ARKADAŞLAR 

Benan yok bizde gelemiyoruz

03/31/2011 06:32:00

Bu habere sevindim valla benimde arkadas gelecekmis baska gun yaparsak iyi olur haberlesrizi o zaman

03/31/2011 07:28:00

ya neden öyle yaptınız kızlar hazırlanacaktık bizde erkekn kalktık gelecez diye bide burayı açmasam ne olacaktı orda sap gibi kalacakmıydım.ayıp ettiniz gerçekten.

03/31/2011 07:29:00

dün geceden kararlaştırıyonuz sabah işiniz çıkıyo enteresan yani

04/10/2011 20:59:00

merhaba bugünlerde yada önümüzdeki güzel bahar günlerinde bir buluşma olursa 7 aylık oğlumla seve seve geliriz

04/12/2011 18:58:00

merhaba,
bizden çnce yazılanlar bayaı bir önce yazılmış sanırım artık vazgeçilmiş buluşmaktan:)

12/06/2011 15:24:00

13 aylık bir kızım var.İlgilenen arkadaslarla bir aktivite yapabiliriz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...