Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/17/2011 14:28:00

Henüz Asınurdan ses seda yok sanırım bugün maillerine bakamadı...

Derhal ekledim...

Eğer Ateş ve Asınuru da eklersek 2 erkek 2 kız 4 melek olucak...

Benim bal 2 yaş endamında ama 14 aylık ama

abbisi ve abbbacı havalarda uçuşır artık :D

Bu arada şirketteki arkadaşlarında tanıdıkları var,abla arayışını açıyorum onlarada...

Eğer sayımızı ve ablamızı tam oturtamazsak haftaya aktaralım buluşmayı ne dersin?

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/17/2011 14:38:00

Miracle Life

Asınurun minel ismi ileymiş nurturia da...

Zaten gruba da dahil olmuş,

Diğer siteden bu siteye aynı kişi ile konuşmak enterasan oldu sonradan öğrenerek...

02/17/2011 14:51:00

cumartesi bize uygundur

seve seve katılırız
çok heyecanlandık takipteyiz :)

02/17/2011 15:18:00

Süpper

4 kişi olduk bile...

Sayıydı en mühimi sanırım hazır gibiyiz neffis...

Minel Gözlem hususunda haklısın...

Bu Cumartesi 11:00 demiştik Miracle Life ile,mekan için ne yapalım...

İlk buluşma evlerde mi olsun?
Dışarıda onlara uygun ortam nerde hazırlanır çok bilgi sahibi değilim doğrusu?

Minel,Ateş,Miracle Life
???
Ne dersiniz?

02/17/2011 15:25:00

Bu arada blogu veya sitesi olanlar varsa paylaşalım öncesinde....

Keyifli bir önbildirim olur...Teknolojik bir resimleşme durumu :D

Rüzgar ve ben için :)

http://ruzgarin-oglu.blogspot.com/

02/17/2011 17:24:00

ilk buluşma dışarıda olsa iyi olur hem bebeler için hem bizim için daha rahat olur kanısındayım

ama neresi olduğu konusunda fikrim yok sakın bana sormayın :)

02/17/2011 20:17:00

mehaba...ilk bulusma bence dısarda olsunn onların rahat edebılecegı oynayabılecegı bır yerr...tabı kesınlıkle dısarda bır yer..2 kız 2 erkek olması cok güzell...ben ates ebru ve mıracle bı eklıfım var ön bılgı ıcın herkes cocugun dogum tarıhını ısmını kendı yasını iş durumunu yasadıgı semtı yazarsak vs bıraz daha ıyı olur dıye düşünüyorum..ne dersınızz?

02/17/2011 20:22:00

ilk ben yazıyım...kızım 19 aylık adı elif minel  ben de 79 luyum..ve beykentte otururyoruzz.yenı tasındık sayılır...kızım dans etmeye boya yapmaya daha dogrusu karalamaya  bayılıyor ve erkelk cocuklarını cok sevıyor...

02/17/2011 20:56:00

masallah rüzgar harıka ve cok mutlu bı cocuk..  :))  allah bagıslasın..

02/17/2011 21:35:00

Ateş 6 nisan doğumlu bede 81liyim. Evden çalıştığım için Ateş'e ben bakıyorum. Beylik pazarının yakınında avkon'da oturuyoruz. Oğlumun hep abileri ablaları oldu oynayacağı onun için kendi yaşıtlarıyla nasıl iletişim kurar bilemiyorum.

Cumartesi günü hava yağmurlu olacakmış bir sonraki haftaya erteleyip görüşmeyi belki bir parkta buluşabiliriz. Yada bu hafta için kapalı alan önerisi olan varmı?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...