Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/18/2011 12:12:00

Minel:D teşekkür ederiz.

Ben Kasım 82 liyim,Rüzgar Aralık 2009 lu,

Yaşı her ne olursa olsun cidden çocuk yüzlere inanılmaz ilgisi var.

Aslında yalnızca çocuklara değil diye düşündüm şimdi,yabancı biri varsa yüz versin vermesin asansörden inemiyoruz örneğin...

Cumartesi evet yağış bekleniyormuş,ben aslında Migros Alışveriş Merkezinde bir süreli kullanımlı oyun alanı var orayı düşünmüştüm başta, çok sık gidiyoruz.

Ama Cumartesi kalabalık dolayısı ile onların dikkatleride birbirlerinden ziyada ortama dağınık olacak.

Sakin bir park iyi fikir olabilir.Sanırım bu konuda acemiyim bende biraz.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/18/2011 13:31:00

bız bu hafta katılamıycaz..mınele fılm cektırmemız gerekıyor...ancak yarına randevu verdıler..ama haftaya katılabılırız...hava güzel olunca acık alan daha güzel olur tabii...ama ilk tanısma amaclı avm lerın oyun alanlarında da görüşebılırız.zaten bıkachaftaya havalar güzelleir umarım..pıknık bıle yapabılırızz  :)).migrosa bızde cok gıdıyoruduk...sımdı daha yakınımızda perlavısta acıldı oraya gıdıyoruz..mınel atlıkarınca yada arabalara bınmektense onlarrın ısıklarına bakmayı calan  muzıkte oynamayı daha cok sevıyorr...

02/18/2011 16:35:00

Minel çok geçmiş olsun miniğine....

Zaten Miracle Life bugün yoktu,ateşinde hava tavsiyesi vardı.

Haftaya inşallah...

Sevgiler herkese...

02/18/2011 20:12:00

Selamlar..Bende oyun grubu ariyordum .Iraz Hanimla maillesmistim en son o da Anadolu yakasindaymis. Cevremde anaokullarini aradim ama kis diye cok fazla katilim yokmus. Bizde katilsak?

02/19/2011 14:11:00

ebru tesekkur ederız..anneysen den meal atmıssın yenı gördum cvp  yazdım...ama orda da dedıgımgıbı burdan daha rahat yazısıyoruzz...sımdılık ıyı haftasonları..

02/19/2011 14:15:00

sabun suan 4 kısıyız..ve anneysende bı kız cocugu daha var ve 1 de sen 6 oluyoruz...bence yeterlı ama tabı grup arkadaslarımın fıkrıde cok önemlı...ama 6 dan fazlası bence gerekesızz...ebru ,ates ,mıracle lıfe ne düşünüyorr onalrın cvp  larıda önemlı...haftaiçi grup tam toplanmıs olur dıye düşünüyorum..iyi hafta sonları.

02/20/2011 11:11:00

Acikcasi 6 bile fazla bence :) Oyun grubu degil ama surekli gorustugumuz bir arkadas grubumuz var Eylülle birlikte 4 kisi tam oluyor . Dogumgunlerinde filan sayiyi 6-7 ye cikardigimiz zaman curcuna oluyor verimli olmaz diye dusunuyorum . İkinci bir grup olusturabiliriz o zaman .

02/20/2011 12:40:00

merhaba arkadaşlar, bence de 6 kişiyi aşmayalım, şimdi grup tamam oldu
duru 02 mayıs 2009 doğumlu, beylik pazar ile bizimkent arasındaki yol üzerinde oturuyoruz, sanırım en büyük anne benim 1971 doğumluyum, eczacıyım, belki aranızda nöbetlerde tanıştıklarımız bile çıkabilir, ilk buluşmanın dışarıda olması mantıklı olabilir ama sadece grubun olduğu sakin bir ortam bulup çocukların tanışmasını sağlamak önemli diye düşünüyorum, hep beraber mekan araştıralım, benim aklıma bread's geldi, çok geniş bir oyun salonu var, biz de rahatça oturup birşeyler içebiliriz

http://www.breads.com.tr/home.asp?Page=7&Title=Restaurant

beylikdüzü şubesine tıklarsanız hem kroki hem resimler var

02/20/2011 13:19:00

Bende burayi merak ettim dun onunden gectim de . Burasi cidden cok guzel gozukuyor . Bizde tanitalim kendimizi o zaman Eylül de Aralik 2009 dogumlu. Bende 1981 'liyim. Bilgi İslem uzerine calisiyorum ama Eylül buyuyup krese gidene kadar sadece " annelik" yapiyorum :) Bende Buyuksehirde oturuyorum.

02/20/2011 19:17:00

selam mıraclıfe acıkcası burayı daha önce görmustum ama bu kadar hos gelemeısdı gözüme...super olabılır bence.. aslında bende sabun a katılıyorum 6 bıle fazla bende cocukların curcuna ıcınde olmasını ıstemıyorum...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...