Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/20/2011 19:28:00

6 bebek cidden biraz curcuna oluyor ne yapsak sonradan da katildim simdi bisey de diyemiyorum :)

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/20/2011 19:37:00

bende bılemıyorum...sımdı söyle bısı yanı buna ben zaten bısı dıyemem ates,mıraclıfe.ebru nun da dusuncesı önemlı onlar henuz bısı yazmadı..ama zaten 6.arkadas da suana kadar bısı yazmadı...

02/20/2011 19:39:00

Bekleyelim o zaman onlarda yazsin ama ayni anda burda olmakta zor oluyor napsak nasil etsek ?

02/20/2011 19:47:00

bende bılemıyorum...sımdı söyle bısı yanı buna ben zaten bısı dıyemem ates,mıraclıfe.ebru nun da dusuncesı önemlı onlar henuz bısı yazmadı..ama zaten 6.arkadas da suana kadar bısı yazmadı...

02/20/2011 19:51:00

evet zor oluyo ama bayagı bı anlasdık yınede..bı bulusalımda burda da grup kurarız...

02/20/2011 19:54:00

Haber bekliyoruz o zaman ates,mıraclıfe ebru dan

02/20/2011 19:58:00

arkadaşlar 5 iyi 6 sınır bence, 6. arkadaş da yazmadığına göre şimdilik ideal sayıdayız, ayrıca herkes her hafta gelemez, hasta olan olur, işi çıkan olur, sayı şu an ideal gibi ama siz bilirsiniz

02/20/2011 20:00:00

Dogru tabi bu hafta olsaydi biz hastaydik mesela fena halde :)

02/20/2011 20:02:00

geçmiş olsun , şimdi nasılsınız

02/20/2011 20:05:00

Cok tesekkurler. Berbat bir sekilde dort bes gun gecirdik biraz daha iyi gibiydim . Aksam saglam yattim sabah hasta kalktim . Hemen doktora serum baglayalim hemen cok agir dedi ama anne sutu aldigi icin igne ile idare edelim o zaman dedi . Biraz daha topladim ama Eylüle gecicek diye odum koptu..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...