Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/20/2011 21:08:00

ilk buluşma için 6 kişi denenebilir ne tepki vereceklerini gözlemleriz. ayrıca buluşmalarımız dışarıda olacaksa 6 kişi olmasının bir problem olacağını düşünmüyorum ama ev ortamında biraz gürültülü olabilir tabi :)

önerilen yer bence çok iyi. hafta sonu erken saate gidersek bizden başkasının olma ihtimali varmıdır sizce 

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/20/2011 21:09:00

alternatif olarak çalışmayan annelerle hafta içi çalışan annelerle hafta sonu grubu oluşturabiliriz.

her iki gruba dahil edilmemiz şartıyla ama :)

02/20/2011 21:19:00

Bu arada ilk bulusma ne zaman olcak ?

02/20/2011 21:25:00

cumartesi organize oluruz herhalde

02/20/2011 21:26:00

cumartesi sabahları bazen oraya kahvaltıya gidiyoruz, oturanlar oluyor ama çocuk alanı hep boş oluyor, oturma kısmı da çok geniş kimsenin bizden rahatsız olacağını sanmam
haftaya cumartesi 11 00 de başlayabiliriz, hafta içi grubu da bize uyar,sabahları  hep evdeyiz çünkü 

02/20/2011 21:29:00

Bu cumartesi benim dogum gunum de o yuzden katilamama ihtimalim de var simdiden soyliyim .. Yada kisa bir sure kaliriz diye dusunuyorum..

02/20/2011 21:34:00

miraclelife hafta içi ve hafta sonu her iki gruba da katılırmısınız?

cumartesi için 10-10.30 desek çokmu erken olur?
kimse kahvaltıya gelmeden biz kaynaşmış oluruz

02/21/2011 07:42:00

ateş sabahları olmak koşuluyla  her ikisine de katılırız biz ,
sabun, şimdiden mutlu yıllar diyelim o zaman ama gelirseniz iyi olur bence, benim de ablam karşıdan gelip bizde kalacak cuma akşamı, sanırım 11 de çıkmış olur belki biraz gecikiriz biz de ama geliriz
bana 11 daha uygun geliyor söylemesi ayıp ancak toparlanıyoruz biz, Durunun kahvaltısı, bizim kahvaltımız, evi topla falan derken vakit nasıl geçiyor anlamıyorum sabahları, bir de mekan genelde tenha oluyor, tabii biraz kısmet meselesi

02/21/2011 10:08:00

Sabun Merhaba;

Tabiki katılabilirsiniz benim fikrimce de ...

Umarım yakın bir zamanda bir araya getiriz çocukları...

Minel anneysen.com da baktım
öpüyorum sevgiler...

02/21/2011 15:32:00

Arkadaşlar Merhaba;

İş yoğunluğundan bugün çok fırsat bulamadım.

Bizim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...