Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

02/21/2011 15:32:00

Arkadaşlar Merhaba;

İş yoğunluğundan bugün çok fırsat bulamadım.

Bizim için

Ynt: Beylikdüzü'nde yaşayan çocuklarımızı evlerimizde ya da dışarıda buluşturalım.

Arkadaşlar Merhaba;

Bizim için de

Arkadaşlar Merhaba;

Bizim için de Cumartesi

Arkadaşlar Merhaba;

Bizim için de Cumartesi saba

Arkadaşlar Merhaba;

Bizim için de Cumartesi sabah

02/21/2011 15:41:00

Ya o kadar yoğunduki çıkmadan yanıtlayayım derken sanırım tek tuşla harikalar yarattım :)

Iraz ın grup analizlerinde okuduğum kadarı ile gruplar min 4 ve maksimum sayı 8 olmalıymış.Verimlilik oranını yüksek tutabilmek için...

Zaten iki yaş altı grubu daha çok bireysel takıldığından BreadS teki açık mekanda daha çok etraftaki uyaranlarla ilgileneceklerdir.

Bu buluşma onları kendi galaksi boyutlarındaki arkadaşlarla tanıştırsın...Bizce de bol gözlem ...

Sonra evlerde veya kendileri için hazırlanmış mekanda süper işler başarırlar bence:D

Bread s e de daha önce hiç yolum düşmemişti olabileceğin en iyisi.

Sabah 10:30-11:00 benim içinde uygun...

Lakin evden çıkarkan ki yorgun düşüren toparlanma durumu Rüzgar la da genelde mümkün...

Giremezsem sıkçaki fırsat buldukça bakarım benim için Cumartesi tmmdır.

İsterseniz öncesinde gelebilcek durumda ki arkadaşlarla meleklerin startını verelim.

Keyif alırlarsa zaten illaki zaman ayırmak durumda kalacağızdır:D

Sevgiler.

02/21/2011 21:47:00

Bende cumartesi mutlaka ugrarim o zman cok fazla duramayabilirim malum nedenden dolayi ama bir kahve icerim en azindan :) Cumartesi gunu Bread's de 11 diyelim mi o zaman ..

02/21/2011 22:26:00

selam arkadaslar...benım ıcınde haftaıcı yada sonu farkemez musaıt oldugum sürece ıkısınede katılabılırım...ctesı bızım ıcınde uygun...umarım bı sorun cıkmaz o güne kadar...cunku ne zamandır grup arıyorum ve bulmusken bır an önce kızımın arkadaslarıyla tanısmasını ıstıyorum....sabun nıce yıllara sımdıden söylıyımm....  :)))

02/21/2011 22:33:00

bizde cumartesi saat 11 Bread's dedik.

02/22/2011 07:34:00

Cok tesekkur ederim Minel :=)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...