sağ-sol :))

01/01/2011 13:25:00

bir gün dışarı çıkmak için hazırlanıyoruz. ben kuzuyu hazırlarken eşimde yardımcı oluyor  sağolsun. albinanın çoraplarını giydirirken önce sol ayağına giydirmişim.. eşimde önce sağı giydirsene diye uyardı.. bende haklısın dedim.. dedim ama o kadar telaşlıyımki.. albinanın sol ayağından çorabı çıkarıp elimde çorapları değiştirip tekrar sol ayağına giydiriyorum. eşim kopuyor . gülmekten.. sonra yaptığımın farkına varınca bende kopuyorum...

bir keresinde de albina gece sık sık uyandı.. bende iyice perişan oldum tabi..eşimde erken kalkacağı için onuda rahatsız etmiyorum..neyse albina tekrar uyanınca ben uyku sersemi albinayı kucağıma alıp pışpışlıyacağıma eşime sarılıp pış pış diyorum..eşim uyanıyor tabi ne yapıyor bu kadın diye.. geceniin bir körü  kopuyoruz gülmekten.....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...