Disleriniz ne durumda?

<123>

Ynt: Disleriniz ne durumda?

04/23/2011 20:51:00

Merhabalar,
Bugün üye oldum siteye. Benim oğlumda 16 kasım doğumlu. İnanması zor biliyorum ama ilk dişini geçen ay çıkardı. Şuan sadece alt iki dişi var, onlarda tam olarak çıktı denemez daha. Diş doktoruna bile götürdüm, bir sorun olmadığını, ne kadar geç çıkarırsa o kadar iyi olduğunu, endişe etmememi söyledi. Ben elbette çok endişelendim uzun zaman ama artık hiç üzerinde durmuyorum. Bir sorun olmadığı sürece ne zaman çıkarsa çıksın. Katı gıdalar konusunda hiç sıkıntı yaşamadık, herşeyi çok rahat yiyor. Aslında dişleri damağının altında çok belirgin ama birtürlü damağı yarıp çıkamıyorlar:) 

04/24/2011 06:59:00

melisko yemeğini yiyorsa hiç bi sıkıntı yok hatta daha iyi,çünkü dişler çıkarken iştahsızlaşıyolar.

05/13/2011 11:54:00

merhabalar
benim oğlumunda hala 4 dişi var :) etrafımda ki bebekleri ağzı diş dolu görünce endişelenmiyo değilim doğrusu :) bu çocuk dişssiz mi olucak diye. ama evet dr umuzla görüştüm endişelenmeye hiç gerek yok geç çıkan diş sağlam olurmuş.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2009 Kasım Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...