16 mayıs 2011

<12>

Ynt: 16 mayıs 2011

05/16/2011 15:38:00

benim cadının hastalığı geçmediği için hala yemeklerle arası yok. bugün onun izin günüydü sadece anne sütüyle yapılmış patates püresi yedi, 1 küçük taze patates o kadar ;)
portakal suyunu bizim doktorda olabildiğince geç verin dedi çünkü mide için fazla asitli bir meyve, mide sorunu olanlara önerilmiyor biliyorsunuz. bu bebelerinde mideler daha yeni kendine geliyor, yeni besinlerle tanışıyor o yüzden geç ver demişti bizim dr.
akşam yemeğine 9. ayda başlayacağız dedi bizim dr. o zaman kadar tahıllı mama, muhallebi yemezse anne sütü sadece demişti. bizimkinin yemek ile arası olmadığı için 2-3 kaşık mama sonrası benim meme oluyor hep :)

05/16/2011 21:02:00

sağol jülidecim yarın denicem ben de portakal suyunu.
deniss geçmiş olsun.bir an önce iyileşir ve iştahı seni şaırtacak kadar açılır inşallahh

05/16/2011 21:54:00

biz bugün patetesli arpa şehriyeli kıymalı  yoğurt çorbası ve kayısı püreli yoğurt yedik bayıldık:) portakal suyunu maalesef kustu naz. onun için ben daha sonra deniycem

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
BUGÜN BEBEĞİME NE PİŞİRDİM?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...