cmr gülçin'in güzel kızı cemre'nin doğum günü

11/03/2012 06:27:00

Cemreciğim sen bu sitede ilk tanıdığım bebeklerden birisin, o kolikli gecelerde tanışmıştık annenle..Zaman hakikaten çabuk geçiyor, kolik 3 ayda biter ama o 3 ay nasıl geçer derken 1 yaşına bastın bile. Uzun ve güzel bir ömür diliyorum sana..Gülçinciğim senin de anneliğinin ilk yılı kutlu olsun. Öpüyorum ikinizi de..

Ynt: cmr gülçin'in güzel kızı cemre'nin doğum günü

11/03/2012 06:55:00

mutlu yıllaarrr;)

11/03/2012 07:51:00

Gözlerim dolu dolu okudum bunu Esra,öyle mutlu ettin ki beni...Dün gibi canlandı gözümde kolikten çaresizce sana yazdıklarım :)Çok sağol...Nurtide hep beraber daha nice nice yaşlara...Çook öpüyorum 

11/03/2012 07:58:00

Kolik gibi şanssız bir olay vesilesiyle tanıdık biz de sizi.. Ama o günler yerini bıraktı mutlu şen şakrak akıllı hareketli günlere :))) Cemrecim iyi ki doğdun, nice yaşlara... Bu tatlı annenin de anneliğinin ilk yılı kutlu olsun :)

11/03/2012 14:10:00

İyi ki doğdun Cemre :) nice mutlu sağlıklı, sevgim dolu yıllara :)

11/03/2012 14:21:00

Gulcincim yerin ayri bende ilk tanistigim annelerdensin kolik munasebetiyle:) cemrecikle nice guzel yillariniz olsun, bol istahli ve uykulu gunler :)iyi ki dogdun tatli cemre:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...