eşimi anlamıyorum

Ynt: eşimi anlamıyorum

07/06/2011 20:11:00

mrhba arkadaslar.grubunuzu yenı gordum ve katılmak ıstedım.hepınızın yazdıklarını okuyunca gordumkı  benım esımde hepsı var.aramızda 10 yas var fakat kafa yapısı olsun,fızıksel gorunum olsun nerdeyse aynı.tanıstık,1.5 sene ıcınde evlendık.su anda 30 aylık bır kızım var.dogumuma 1 ay kala ankaradan ızmıre tasındık.devlet memuruydum onun ıcın ıstıfa ettım,tum aılemı bırakıp onunla geldım...dogumdan sonra hersey degıstı.kızıma cok duskun 1 dedıgını 2 etmıyor,1 kez olsun sesını yukseltmedı ama benı cok yalnız bırakıyor.devamlı ıs dusunuyor haklı ama beraber yaptıgımız hıc1 sey yok.kımsemız yok burda. onun aılesı ıse artık 1.5 saat uzakta.onceden 8 saattı.cmt.lerı ıs, ıs olmazsa alesının evı ve yazlıgı arasında mekık dokuyoruz.zaten ızmıre gelme sebebımızde onlarmıs.bunu ogrenınce ızmırdende nefret ettım! hıc arkadasım yok aynı ıs yerındeyız,her yere kızımla gıdıyorum ona ragmen kıskanıyor.dogumdan once fızıgım cok dah duzgunken kıskanmıyordu sımdı ıse kıskanclıgı bunaltıyor,bu yuzden cok kavga edıyoruz.yalnız hıc bırsey yapamıyorum.hepınızın yazdıklarını zaten tek tek  uyguladım.sevıyoruz bırbırımızı ama cok yıprattık,saygı yok denecek kadar az...ne yapmalıyım artık hıcbırseye tahammulum kalmadı kızıma bıle,sınırlerım cok yıprandı..

07/23/2011 04:53:00

2 yaşında bi çocugunuz var,yarım gün oyun grubuna versenız hem çocuk sevınır,kendını gelıstırır hem sız kendınıze vakıt ayırırsınız.bence bu geçimzisliklerın büyük mıktarda sorumlusu bızlerız. annelıgı en ıyı sekılde yapalım dıye ugrasırken asıl evlılıgımızı ve kendımızı unutuyoruz.fızıksel sorunlar hıc önemlı degıl ınsan sevınce emın ol,yeterkı sorunlar üstüste bınıp dağ olmasın,sevımsızleşmeyelım..
   gördugum annelerın hepsı umutsuz,ve ilişkilerınde sorunlu.ama çoguda annelık olayını abartıyor,mutsuz ınsanlar halıne gelıyor,bebelerı de etkılenıyor bundan..anne sağlıklı ve mutluysa bebekde mutlu olur..herşeyı hıssedıyorlar onlar,bıraz kendımızı düşünelım bence..

07/23/2011 12:10:00

malesef çevremde oyun grubu yok ufak bir yerde oturuyorum kreş bile yok doğru düzgün zaten bir kaç kreşe baktığımda hali içler acısıydı o yüzden en yakın oyun grubu benden 35 dk uzaklıkta 2 vesait değiştirmesi lazım bu sorun yüzünden bu planlar yattı artık tüm gün bahçede vakit geçiriyoruz kış gelene kadar böyle geçicek

07/23/2011 12:15:00

karmira üzülme 25 kg fazlam vardı korkunç demi 15 kg verdim şükürler olsun şimdi kalan 10 vermeye geçtim 2 aydır 8 kg gitti geri kalanlarıda artık kışa kadar veririz ben anladım ki eşime bu yüzden fazla sarmışım kg verdikçe güvenim geldi dışarı çıkmak istemeyen ben her akşam haydi dışarıya deyip tv çat diye kapatıyorum marş marş gezmeye gündüz bahçede kumda vakit geçiriyoruz akşam yemekten sonra yürüyüş park derken zaman geçiyor eşimi bahçe işlerine sardırdım adam sporu unuttu demek ki kafasını fazla boş bırakmaya gelmiyormuş:) artık 1 saatte olsa eşime postalıyorum kızımı duşumu alıyorum yada kuaföre kaçıyorum yada yatıp uzanıp kafa dinliyorum tabi o kadar sınırlı zamanda bazen saçımı taramaya vaktım olmuyor diyceğim tek şey kendine inan ve güven

07/23/2011 12:15:00

karmira üzülme 25 kg fazlam vardı korkunç demi 15 kg verdim şükürler olsun şimdi kalan 10 vermeye geçtim 2 aydır 8 kg gitti geri kalanlarıda artık kışa kadar veririz ben anladım ki eşime bu yüzden fazla sarmışım kg verdikçe güvenim geldi dışarı çıkmak istemeyen ben her akşam haydi dışarıya deyip tv çat diye kapatıyorum marş marş gezmeye gündüz bahçede kumda vakit geçiriyoruz akşam yemekten sonra yürüyüş park derken zaman geçiyor eşimi bahçe işlerine sardırdım adam sporu unuttu demek ki kafasını fazla boş bırakmaya gelmiyormuş:) artık 1 saatte olsa eşime postalıyorum kızımı duşumu alıyorum yada kuaföre kaçıyorum yada yatıp uzanıp kafa dinliyorum tabi o kadar sınırlı zamanda bazen saçımı taramaya vaktım olmuyor diyceğim tek şey kendine inan ve güven

07/23/2011 17:17:00

slm.ben aranıza yeni katıldım. 10 yıllık evliyim.2004 doğumlu bir kızım var ve ikinci çocuğumun doğumuna da son beş haftam kaldı.çalışıyorum.Eşimle aşk evliliği yaptım.Hala aşık mıyım evet...bazen bende bunalımlı dönemler geçirdim ama eşim her seferinde inanın yanımda diildi..ama sorunlarınızı lütfen tek başınıza halletmeye çalışmayın..nihayetinde hepimiz insanız hepimizin istekleri duyguları ve kendi başına kalması gereken zamanlar oluyoor...bazı şeyleri konuşarak halletmekte kesinlikle fayda var....ilk hamileliğimde 27 kilo almış ve hepsini doğum sonrasında geri vermiştim.şimrdiki hamileliğimde iki 19 kilo aldım ve daha 5 haftam daha var...umarım verebilirim..vermeliyim..vermek zorunda hissediyorum..çünkü hayatım boyunca hiç bu kadar kilo almadım...almamalıyım..

07/25/2011 22:09:00

meraba bende yeni üyelerdenim.nasıl oldu anlamadım birden burayı buldum.21 aylık şeker bi kızım var ve yarın boşanma davam var okuyanlar dua ederse sevinirim

07/25/2011 22:09:00

meraba bende yeni üyelerdenim.nasıl oldu anlamadım birden burayı buldum.21 aylık şeker bi kızım var ve yarın boşanma davam var okuyanlar dua ederse sevinirim

07/25/2011 22:17:00

Bengim Allah yardımcın olur,inş bundan sonrası senin ve kızın için çokkk daha güzel olur,bi yerlerde okumuştum ''Hayatım alt üst oldu die üzülme,altının üstünden daha güzel olmadığını nerden biliyosun '' yazıyordu,bana çok moral vermişti bu söz,umarım seni de umutlandırır ;)

07/25/2011 22:17:00

Bengim Allah yardımcın olur,inş bundan sonrası senin ve kızın için çokkk daha güzel olur,bi yerlerde okumuştum ''Hayatım alt üst oldu die üzülme,altının üstünden daha güzel olmadığını nerden biliyosun '' yazıyordu,bana çok moral vermişti bu söz,umarım seni de umutlandırır ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...