eşimi anlamıyorum

Ynt: eşimi anlamıyorum

07/26/2011 20:05:00

tşk.bugün dava sonrası kötüydüm ama kızımı görünce atlattım.kesinlikle böylesi hayırlısı inşallah diyorum.bengimi mahkeme 15 günlüğüne ona ankaraya gönderiyor ve daha minicik çok kötü oldum hemde baba diye arayıp sormayan birinin yanına gidecek.

07/26/2011 20:05:00

tşk.bugün dava sonrası kötüydüm ama kızımı görünce atlattım.kesinlikle böylesi hayırlısı inşallah diyorum.bengimi mahkeme 15 günlüğüne ona ankaraya gönderiyor ve daha minicik çok kötü oldum hemde baba diye arayıp sormayan birinin yanına gidecek.

07/26/2011 20:21:00

:( ne denir ki... inşallah bu son ayrılığınız olur kızınla...

07/26/2011 20:22:00

inş

07/27/2011 09:16:00

bizim sorunumuz aşılacak şeyler değildi.ben öğretmenim ama inan bana para çözüm değil.ben dayakta yedim bankamatiğim hiç elime geçmedi aç kaldım başka çarem yoktu böylesi ii.ailem çok şükür yanımda herzaman her koşulda ama dediğin gibi birgün gidecekler yalnız kalcam ve özde her insan yalnızdır bence. benim gerçeğim bengim onun için dik olmalıyım.çok tşk yorumlar için...

07/27/2011 13:33:00

Olmuyorsa çok da fazla zorlamamak gerektiğini düşünenlerdenim. Çocuklar ne görürse ailede, öyle yetişiyorlar. Babanın anneye saygısı yoksa, erkek çocukların eşlerine, annenin babaya saygısı yoksa kız çocukların eşlerine yaklaşımı çoğunlukla aynı oluyor.
Ayrıca çocuklar için diye bişey olduğunu da düşünmüyorum. Basit ufak tefek sorunlarsa sözüm yok ama durmadan dayak yiyen, yarınını bilmeyen bir kadının (elinde ekmeği varsa) aman çocuklarım için katlanayım diyeceğini sanmıyorum. Katlanma sebebi genelde malesef maddi oluyor. Benim annem de katlanmış senelerce. Çocuklarım için der, başka bişey demez. Ben de annemin hayatını mahfettiğimi düşünürüm durmadan. Kimsenin çocuğuna böyle bir yük yüklemesini kaldıramıyorum. Ben çok mutlu bir çocuk olarak büyümedim ve annem biz için katlanmış. Sonuç? Çocuklar mutsuz büyümüş, kadın mutsuz yaşamış. Hala annem her defasında bu lafı ettiğinde içim "Bana mı sordun" diye bağırıyor :(

07/27/2011 13:41:00

Bengim hakkında sadece hayırlısını diliyorum. Rabbim hayırlar göstersin.

08/13/2011 15:42:00

hep öyle istisnalar hariç.inan ki hepsi öyle markete yalnız git sinir olmazsın.kendi haline bırak erkekler evlendikten sonra çok konuşan ve ağlayan kadınları sevmezler.kendini başka şeylerle meşgul et.kader iştee

08/14/2011 01:48:00

08/14/2011 09:37:00

maşallah çok tatlı bir oğlunuz var. Allah sağlıklı bir ömür versin hepinize. Allah sabır versin. Bol bol dua edin çok faydası olacaktır eminim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...