İçimdekiler birikti kimseye anlatamıyorum

Ynt: İçimdekiler birikti kimseye anlatamıyorum

03/20/2011 21:32:00

evet iste artik hepsini rahat rahat yapiyoruz hatta market alisverisini kizimla yapmak daha bi keyifli geliyor :)

03/20/2011 22:22:00

şanslı gruptansınız ki anne yada kayınvalide var ne acı bende ikiside yok annem 5 sene oldu vefat edeli kayınvalide uzakta zaten gelsede kızımla birlikte kaldıklarında mutlaka dünya sorun çıkıyor çok acil işlerim olduğunda artık kızımı komşuya emanet ediyorum bazen çekiniyorum utanıyorum ama bu soğuk havalarda onuda yanımda taşımak istemiyorum banka belediye vs işlerimde tek umudum yazın bir an önce gelmesi artık oda bende çok sıkıldık evde zaman geçirmek için oyun hamurları aldık resim defterleri artık idare ediyoruz ama bazen onlar bile yetmiyor

03/21/2011 23:47:00

ya iste havalar isinsa tüm sorunlar bitecek :) Ben de evde yapacak birsey bulamadigimda netten biseyler bulmaya calisiyorum. Oyunlar, egitimler bi süre sonra yapacak birsey bulamiyoruz . Bugün en son ben bulasik makinesini yerlestirirken bizim kiz kendince yerleri silip bizim kediye emzik takmaya calisiyordu...anneciiiim hemen yaz gelsin istiyorum cocugun dengesi bozuldu kendini temizlige, annelige verdi :)

03/22/2011 11:46:00

39 yaşında ikinci bebeğimi doğurdum sürpriz bir şekilde... Herşeyden korkuyorum, en çok da ölmekten... Cezayir'de yaşıyorum, nerdeyse hiçbirşey yaptığım yok, evde otur otur kafayı yiyorum, sürekli kendimi dinliyorum, haliyle hergün bir yerim ağrıyor, sancıyor ve ben deli gibi korkuyorum, kimseyle paylaşamıyorum bu durumu... Keşke ülkemde olsam da annem, kayınvalidem, herkes üzerime gelse, ama ben yalnız olmasam :((

03/22/2011 11:48:00

dönme ihtimaliniz yok mu?

03/22/2011 15:07:00

Var tabii, ama daha uzunca bir zaman buradayız. 

03/22/2011 15:13:00

Çok şey yapmak isterdim, ama elimden ne gelir bilmiyorum :((

Zor zamanlarımda Kuantum kitapları çok iyi geldi bana.
İsterseniz okuduklarımdan yollayabilirim size de.

03/22/2011 16:05:00

Aida'ya katılıyorum, ben de gıcık oluyordum herkesin bilmişlik taslamasına, şimdi yurtdışındayım, kızım bugün kabızlıktan yürüyemiyordu ve oturamıyordu, çıkıp bir ilaç bile alamadım birisine bırakıp, babamız işten gelip ilacımızı aldı, o kadar arıyorum ki o günleri, olsalar da gene laf etseler:(

04/01/2011 21:27:00

durum 2009 nerede oturuyorsunuz? (özelden de yazabilirsin) çok sıkıldım yaşadıklarına, yakındaysan görüşmek isterim... sevgiler

04/02/2011 04:58:00

tekirdağda yaşıyorum malesef ki sorunlar katlandıkça katlanıyor artık bütün dertleri kendi haline bıraktım zor olsada görmezden duymazdan geliyorum bazen diğer türlü gün boyu bunalım kızıma ve eşime bir faydam dokunmuyor artık ailem için yaşıyorum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...