İçimdekiler birikti kimseye anlatamıyorum

Ynt: İçimdekiler birikti kimseye anlatamıyorum

04/02/2011 18:09:00

Akıllı olup delilerin kahrını çekeceğine deli ol onlar senin kahrını çeksinler semişler ya, çok doğru bence. İçinde tutma hiçbirşeyi cevabını ver mutlaka.Herkesin bizi iyi bilmesine gerek yok.Kurallarını koy kırılan kırılır ama alışırlar.Yaptığın iyilikler vazifen haline gelir derler ya susunca ve alttan alınca da öyle oluyor, demek kolay yapmak zor biliyorum ama içinde tutma ne olur sağlığına yansır...üzme kendini de en önemli şey sağlıkk

05/08/2011 23:16:00

Bende tüm gün çocukla ugraşıyorum ve oglum çok huysuz hiç sosyal hayatım yok hep evdeyim monoton bir hayatım var herşeyden bıktııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııım

05/09/2011 20:22:00

arkadaşlar bende aynı durumda olduğum için düşüne düşüne hipertiroid oldum yani guatr doktor tek sebep stres üzüntü dedi ve oğlumu sütten kesmem söz konusu oldu sonra o üzüldüğüm saçma sapan şeyler aklıma geldi hiçbiri oğlumdan önemli değildi ne kayınvalidem ne o ne bu...onlar yüzünden oğlumu sütten mahrum edecektim kimin umrundaydı?hiç kimsenin...yani diyeceğim..stres nelere yol açıyo..bebişleriniz için mutlu olmaya çalışın buna değer..

05/10/2011 05:10:00

Öyle magazin seven okuyan biri değilim. Ama geçenlerde magaz,in sayfasında Gülben Ergen'in röportajı gözüme takıldı ve çook hak verdim. Der ki çocukların mutluluğu annenin mutluluğuna bağlıdır. eğer anne mutlu olursa çocuklar da mutlu olur.. Çok dğru değil mi? Kendi annelerinizi düşünün. O zaman ne yapıyoruuuz??* Biraz da kendimize bakıyoruz. Bizi mutlu edecek seçenekleri çocuğumuz için düşünüyoruz ve çocuğumuzun mutluluğu için çat çat cevaplarımızı veriyoruz :))

05/10/2011 06:54:00

uzun zaman oldu bakamıyorum değişiklik olsun diye kayınvalideye gittik eşim git dinlenirsin dedi:)) dinlenmek ne kelime 6 gün boyunca temizlik yapmaktan başımı kaldıramadım allahım 6 ay ev süpürmeyen birinin evinde tam 6 gün 2.5 yaşındaki kızım yemeden içmeden kesildi ne yemek ne su ne süt çıldırmamak elde değil hadi anne bu ev çok pis evimize gidelim deyip durdu yüzlerine karşı tüm herkese bunu anlatmış annesi öğretiyor yoksa nasıl söyliycek bunları diye onuda geçtim kadının ağzından küfür argo kelimeler eksik olmuyor insanların yanında bağıra bağıra sevgi gösterileri kızımın ürküp ağlayarak yanıma gelmesi çocuğun herşeyinin eleştirilmesi ay çok kibar ay çok nazlı aynı anası vs vs uzayıp gitti sabır sabır sabır cuma akşamı kızım gece 2 de babamı istiyorum evime istiyorum deyip krizlere girdi buna rağmen kadın hayır gidemezsiniz ben torunumu görücem yanımda kalcak bu benim hakkım diye yırtındı sonuç kızımın ağlama krizleri durmadı ben sinir hastası oldum en sonunda bizi soğuk otdada yatırmasındna dolayı ben bronşit kızım faranjit oldu onu geçtim anneler günü için alınan hediyeye bakıp bakıp bakkkkk oğullarım bana ne almış senin aklına gelmez böyle şeyler demesi bardağı taşırdı 2 tane odun oğlunun 30 sene boyunca böyle şeyleri akıl edememiş o hediye alımında benimde katkım var desemde hadi hadi onlar almışlar deyip bir teşekkür bile etmemesi içerde kızımla uyurken oturma odasında komşularınla benim deidkodumu yapması kayınpederin durup durup azarlayan tavırları evinin pisliği kadının vurdumduymazlığı hastalık hastası olması her sabah insan ay bugün başım ağrıyor bacağım ağrıyor eşliğinde beni öldürdü bi insan bir günde şükür iyiyim deyip uyanır allahım ne kadar çok doldum pazar günüde patladım eşime herşeyi anlattım eşimse haklısın diyor haklı olmak sorun değil ben bu pisliğin içine gidip bir daha köle gibi temizlik yapmak istemiyorum dedim kadın durup durup köyde gelin geldi her yeri silip teömizler hahahah temizlik manyağı o diyorum gidip tedavi olsun ama kabul etmiyor bunları kulaklarımda duyduktan sonra az bişi kalan saygımda bitti

05/11/2011 09:02:00

eşim uzun ve yoğun çalıştı o yüzden bişi diyemedim pazartesi gittim ama resmen pişman oldum cmrrtesi sabah resmen kaçar halde uzaklaştım hatta kahvaltıyı hazırladım erken kalktıp bulaşıklarını yıkadım yemek yaptım sırf arkamdan dedikodu yapmaısn eşimi arayıp laf etmesin diye ama gördüm ki hiç anlamı yokmuş yine eşimi aramış şikayet etmiş sağolsun eşim ağzının payını vermiş eve geldiğimde sinirlerim oyle bozuktu ki kızımı uyuttum ilk iş eşimle oturup konuşmak oldu konuşma sinir krizine dönüştü geçirdiğim en berbat anneler günüyüdü sağolsun 2 senedir anneler gününü zehir ediyor bana eşim haklısın hemde sonuna kadar diyor ama işte anne ve babası ne yapabilir oda haklı kendine göre bundan sonra bayram seyran el öpüp 1 sata kalıp evimize dönücez uzun uzun kalıp onların saçmalıklarını dinlemeye niyetim yok dedi eşim ama umarım öyle olur ah kızım olmasa ipleri koparmak olucak son çare ama işte kızım var ilerde bana demesini istemiyorum ya sen neden babanemi ve dedemi istemedin daha bu yaşta düşmanlık kin nefret nedir bilmesin diye katlanıyorum herşeye doğrumu yanlışmı bilmiyorum artık

05/11/2011 09:25:00

Yaşadıkların için gerçekten üzgünüm. Benzer sorunları hepimiz yaşıyoruz. Benim de evliliğim bitti bu tür kaprisler yüzünden. Koca arada kalıyor, ne yazık ki ailesi ağır basıyor. Suçlanan taraf hep bizler oluyoruz. Eşinle aran iyi ise, evliliğinin bozulmasına izin verme. Ama seni ezmelerine de izin verme. Onları görmek zorunda değilsin. Eşin kızını da alı gider, ziyaretini yapar gelir. Sen de moralini bozmamış olursun. Kendine vakit ayırmış olursun. Daha bu yaşta çocukların böyle şeyleri yaşaması çok kötü. Benim oğlum da ağustosta 3 yaşını dolduracak. 2 haftada bir görüyor onları. Ama daha can alıcı soruları sormaya başlamadı. Onu da o zaman düşüneceğim. Şimdi kendimi üzmüyorum bunlar için. Sen de üzme lütfen. Kızının sana çoook ihtiyacı var. Güler yüz herşeyi çözüyor. Kızından esirgeme bu güleryüzü...Sağlıcakla kal..

05/11/2011 11:08:00

05/11/2011 11:09:00

:( gerçekten üzücü sabır diliyorum....

05/11/2011 11:09:00

:( gerçekten üzücü sabır diliyorum....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...