İçimdekiler birikti kimseye anlatamıyorum

<1234>

Ynt: İçimdekiler birikti kimseye anlatamıyorum

05/11/2011 11:39:00

canım yaa okudum inan ben gerildim ...kötübişey sölemek istemiyorum ama ne kötü bi kayınvaliden var nasıl laflar nasıl davranışlar insan gelinine oğlunu  karısına böle davranır mı yaaa benm de oğlum var allhım ben onun mutlu olmasını isterim nasıl insan bunalr yaa sizi zor duruma sokuyo seni eşine şikayet ediyo allhımm allaaahh sana sabır versin 

aman  bu konuda en güzl yan eşinin sana destek olması ok annesi babası kötü davranması beklenmez ama sana hak vermesi bile yeter bide dua et uzaktasın 

sen yavruna ver kendini al dışarı çıkın burda gruplara katıl aktif ol etkinlikler oluyo al kuzunu gel hem onun için hem senn için ne kadar iyi olur 

canım yaaa valla okurken gerildim allh yardımcın olsun 

Ynt: İçimdekiler birikti kimseye anlatamıyorum

05/13/2011 07:02:00

sağolun arkadaşlar siz okurken gerildiniz ben bizzat yaşarken çıldırdım bakalım şimdilik ses seda yok kendisinden şu havalar bir düzelse artık çocukla dışarı atıcam kendimi bir gün iyi bir gün kötü çocukta bende evde patladık allahtan arada sırada onun yaşlarındaki çocukları eve davet ediyorum yoksa çocuk tek başına yaşamaya çok alıştı

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...