Canım arkadaşım Ayberk ve Berkay paşaların annesi Müzeyyin' in Doğum Günüsü

<12>
11/08/2012 10:52:00

Canım can arkadaşım ,

Her konuştuğumuzda ailemden biriyle konuşmuş gibi mutlu olduğum güzel hemşerim 

Doğum günün sana ve ailene mutluluk , sağlık , huzur ve hayatın tüm güzelliklerini getirsin.

Güzel ailen ve yakışıklı kuzuların ile uzuuun ömürler dilerim sana

İyi ki doğmuşsun , iyi ki tanışmışız , tanışmışım seni

Öperim canım benim 

Ynt: Canım arkadaşım Ayberk ve Berkay paşaların annesi Müzeyyin' in Doğum Günüsü

11/08/2012 10:56:00

Müzeyyin d.günün kutlu olsun inşallah , yavrularınla, sağlıkla sıhhatle tüm hayat boyu huzurla yaşa inşallah.

Ynt: Canım arkadaşım Ayberk ve Berkay paşaların annesi Müzeyyin' in Doğum Günüsü

11/08/2012 11:00:00

Müzeyyenimmm

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum.

Sevgilerimizle...

Çiğdem&Bartu

11/08/2012 11:05:00

Müz'üm, tatlı güzel arkadaşım, doğum günün kutlu olsun:)

Evlatlarınla, eşinle, tüm sevdiklerinle sağlıklı mutlu, şahane senelerin olsun:)

Tonton nine olasın, torun torba büyütesin:)))

öperim güzel yanaklarından:)

11/08/2012 11:36:00

iyi kadın müz:))) doğum günün kutlu olsun , merak ettim kaç yaşındasın acebağ :? :P

uzun mutlu bir ömrün olsun sevdiklerinle.

11/08/2012 11:37:00

İyi ki doğdun Müz:)

Nice sağlıklı mutlu yıllara,yavrularınla..öpüyoruz:)

11/08/2012 11:42:00

Müzeyyen,
canım iyi ki doğdun,sana güzel çocuklarınla,eşinle çook mutlu,sağlıklı bir hayat dilerim.
çok çok da öperim:)

11/08/2012 11:59:00

kutlamıycam kardeşim ısrar etmeyin :P bereketli yaşın geride kaldığına göre bundan sonrası çorap söküğü gelecek demedi deme :P

üperim paşalarımı da seni de ;) enişteye selam

11/08/2012 12:31:00

Müzeyyenim, ikizim, canım arkadaşım,

Kuzularınla, eşinle, tüm sevdiklerinle güzel, uzun, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir ömür dilerim sana..
Öperim çok çok :)

11/08/2012 12:37:00

Hepinize çok çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için,bilmukabele aynılarını sizler için de diliyorum, yaşam boyu hepimiz kuzularımız ve tüm sevdiklerimizle mutlu günler görelim:) Nevram,Çiğdemcim,İpekpericiğim,Gülcanımm,Sakim,Yeşimim,Nilaycım,Bigem kocaman öpüyorum herbirinizi:)

Gülcanım ekleyiver laa o torunlardan biri kız olsun adı da Eylül olsun;)

Cisim hağnım mübarek güzeller güzeli 31 yaşıma veda ediyorum, böyle gülücüklü cevaplar yazdığıma bakmayınız pek bir hüzünlüyüm esasen;)

Bige deşme yaramı böhüüüü:(

11/08/2012 12:50:00

Ne bu olm yaaa...Tel de kutla, face de kutla, güncellemede kutla aaayyyhh daral geldi:))))

Kötü kadınım güzel arkadaşım musmutlu yıllar diliyorum sana ve güzel ailene:))

Mübarek yaşın hayırlara!!! vesile olsun:))) Tepe tepe kullan:) Zira 69'u ya görürüz ya görmeyiz:)))))

Öperim bol bol canımm:)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...