haftada birkac gun gelebilecek gundelikci

<12345>
05/07/2011 14:59:00

arkadaslar hftada 2-3 kez yarim gun gelebilecek gundelikci ariyorum temizlik icin gelenler pahali oluyor yarim gun uygun fiyatli guvenilir biri varmi bildiginiz

Ynt: haftada birkac gun gelebilecek gundelikci

05/11/2011 18:38:00

Merhaba,
Yarım gün olarak değil ama tüm gün oldukça güvenilir bana gelen bir bayan var.İlgilenirseniz bana yazın

06 7Y
05/12/2011 08:44:00

sevval emel ayrıntıları yazar mısın ? hangi işleri yetiştiriryor 1 günde..fiyatı..semti vs..benim de yardımcı bayana ihtiyacım var

05/12/2011 16:59:00

Sevgili Nihan,
Ayda 1 kere geliyor.Cam kapı halı siliyor.Süpürüyor siliyor toz alıyor.Öbür ay geldiğinde halı silmiyor koltuk ve mutfak dolabı dışını siliyor.Daha doğrusu yapacağı işleri karşılıklı konuşabilirsiniz.Bize 80 liraya geliyor siz hangi semtte oturuyorsunuz?Düşünürseniz mesaj gönderirseniz ben de ulaşırım kendisine sorarım.Siz de ararsınız onu konuşursunuz.
Sevgiler

05/15/2011 20:31:00

Benim yardımcım 22 yaşında dünya tatlısı işini çook iyi yapan benim gibi disiplin manyağı bir insanı kaldıran bir kızcağız gözüm kapalı tavsiye ederim çok ihtiyacı var ev almak için para biriktiriyor.ilgilenirseniz telefonunu verebilirim haftada 1 gün gelse her işinizi yapar temizlik artı ütü yapıyor .80 TL

06 7Y
05/16/2011 06:17:00

her ikisini de denemek isterim batıkentte oturuyorum...özelden isimlerini ve telefon nolarını yazar mısınız arkadaşlar?

05/16/2011 12:09:00

bende denemek istiyorum arkadaslar..nihan gibi bende isterim teşekkürler

05/16/2011 18:04:00

Cok iyidir dilek memnun kalacaginiza eminim

05/17/2011 07:57:00

esinka yardımcınızla ben de gorusmek isterim.mumkunse ozelden adını ve telefon numarasını alabilir miyim?ihtiyacı varsa bana mutlaka gelmeye calıssın.haftada 2 gun alıcam.benim de bir yardımcıya cok ihtiyacım var

05/17/2011 12:32:00

Arkadaslar sadece 1gunu bos;) simdiden 4kisi oldunuz nasil olucak bu is,Dikmende oturuyor fazla uzaga gidemez ben bir konusiyim yarin size haber ederim kac gunu bos ne olacak diye,suan hatta tum gunleri dolu ama cumasini bosaltacak uzak diye ama bir program yapar o.benden haber bekleyin.

05/17/2011 14:10:00

Çok teşekkür ederim esinka.Ben direkt elendim o zaman.Hem iki gün istiyorum hem de İncek'te oturuyorum zaten.Burası biraz uzak olduğundan kimse gelmeyi kabul etmiyor:(

Sevval_Emel eğer size gelen hanım kabul ederse benimle iletişime geçerseniz çok mutlu olurum.

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...