haftada birkac gun gelebilecek gundelikci

Ynt: haftada birkac gun gelebilecek gundelikci

05/17/2011 16:07:00

Benim arkadasimin annesi incekte oturuyor bir arastiriyim olmazsa nitroma ogrenince burdan yazarim

05/17/2011 17:08:00

Vallahi cok makbule gecer :)

05/17/2011 21:21:00

Benim yardımcımın günleri dolu ama piyasa ile ilgili fikir olsun diye yazıyorum.benim yardımcım haftada 1 gelişlerde 80 alıyodu biz iki arkadaş konuştuk ona haftada iki gel maaş verelim dedik. işine geldi onunda haftada 2 geliyo pazartesi perşembe bana salı cuma diğer arkadaşıma 400er tl veriyoruz + yolun yarsını (15tl) sabah 9 da gelip akşam 4 e çıkıyo bir gelişinde ütü nevresim değişikliği sil süpür banyo falan diğer gün detaylı temizlik sıraya koydu detaylı temizlikte bi hafta halı öbüründe can sonrakinde mutfak dolapları koltuk falan kendince bi düzen koydu iyi oldu elimi hiç bi işe sürmüyorum artık. onun iş yükü azaldığı için haftada 2 ye aylık 400e razı oldu.

05/18/2011 09:52:00

burcakyaman bu piyasa bilgisi iyi oldu cok tesekkur ederim.İstanbul'dan yeni taşındım Ankara'ya ve bu konuda fazla bilgim yoktu.İstanbul'da haftalık gelen yardımcıma 80 veriyordum.Sabah 7:30ta geliyordu,220m2 evin camlarını,yerlerini silip süpürüyordu,toz alıyordu,banyoları yapıyordu ve ütümü hallediyordu.en gec 2 gibi de işini bitirmiş oluyordu.Şu an onu çok arıyorum.

Haftada 2 gelecek kişiye aylık 400 çok iyi geldi bana.

Bana gönderebileceğiniz biri varsa ben de haftada 2 gün aylık 400+yol parası verebilirim.Aklınızda olsun hanımlar.

05/18/2011 11:07:00

Haftada 2 aylik 400 cok komik bir rakam ya kabul etmesi cok iyi olmus bence size gelenin piyasadan haberi olmasa gerek;)

05/18/2011 11:26:00

Bence de 400 haftada iki için çok iyi. Benim yardımcım da haftada 1 geliyor ve 80 veriyorum. Çok uzaktan geliyor zaten ve çok tutulan biri, o nedenle o fiyata gelmez. Bir çoğu da kabul etmez zaten! Burçak şanslısın yani!

05/18/2011 12:11:00

bana gecen aya kadar gelen yardimcim haftada uc 300e geliyordu, evde yatili bakici, uc gun gelen yardimci vb nerde cokluk orada ..okluk diye bunaldik kalabaliktan ve gelme artik dedik ama cok pismanim.. evim her zaman derli toplu oluyordu, utulerim jilet gibiydi ve en onemlisi her zaman mis gibi yemegim oluyordu.. gurculere dogra soy diye ogretene kadar dolmalar, mantilar herseyi yapiyordu... arada cosup sabahlari elinde ev yapimi bazlama/gozleme ile geliyordu... ustelik durust de bir kadin, buldugunu gosterir, 2 kurusu bile hesaplar hak yemez..

simdi surekli is buldu, 500e cocuk bakiyor :(  ustelik ben onu basta cocuk bakicisi olarak istemistim ama o cocuk bakmam ben diye israr ettigi icin bir daha teklif etmemistim, benden cikinca cocuk bakimi isi buldu :( hem de dedigim gibi 500 Tlye :(

05/18/2011 12:26:00

500 e cocuk, hem de boyle becerikliymiş Tülin ha :(( Neyse şans diyelim. Ama çok şanslılar hakikaten alanlar.

05/18/2011 12:33:00

ah tulin keske onu cikaracagina yatiliyi cikarsaymissin.
ama nerden bileceksin cocuk bakacagini.

05/18/2011 12:37:00

Tülin sen temizlikçi arıyor musun??

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...